Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

04.04.2021 r.

1. Chrystus Zmartwychwstał Alleluja! Prawdziwie Zmartwychwstał Alleluja! Ta prawda staje się podstawą naszej wiary, dającą radość i pokój. Przeżywamy dzisiaj największą uroczystość Roku Kościelnego – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Niech wielkanocne wydarzenia sprawią, że będziemy świadkami Zmartwychwstałego Chrystusa w codziennym życiu.

Msza św. o godz. 7.00; 9.00; 10.00;11.00; 14.00 i 16.00. W Kaplicy na Granicach, o godz. 8.00.

2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msza św. o godz. 7.00; 9.00; 10.00; 11.00. 14.00 i 16.00. Składka przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie

3.W tygodniu:

• Msze św. – codziennie o godz. 6.30 i 18.00. Od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Bożego Miłosierdzia. W piątek z racji trwającej oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje post.

4. Przyszła niedziela – Niedziela Miłosierdzia. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 1500 po nim Msza św. Składka do puszek na Caritas.

5. Składamy podziękowanie za chrześcijańskie przeżywanie Wielkiego Postu i Wielkiego Tygodnia.

• Rodzinom, które w obecnej sytuacji stworzyły Domowy Kościół przez modlitwę i nabożeństwa prowadzone w gronie rodzinnym.
  • Panom Organiście i Kościelnemu
  • Kapłanom Tadeuszowi i Mariuszowi za posługę duszpasterską.
  • Klerykom , szczególnie Kacprowi za pomoc liturgiczną.
  • Dziękujemy Rodzinie Państwa Daniela i Uli Kijek, Pani Annie Kozień oraz rodzicom uczniów kl. VII i VIII za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz za posprzątanie kościoła.
  • Paniom z Caritasu za posługę wobec potrzebujących.
  • Liturgicznej Służbie Ołtarza i Dziewczęcej Służbie Maryjnej za przygotowanie liturgii oraz Panom wykonującym śpiew Pasji w Niedzielę Palmową i Wielki Piątek.
  • Chórowi Małopolanie. Dziewczętom za śpiew podczas Wielkiego Czwartku i na Drogach Krzyżowych.
  • Szymonowi i Marcelowi za dbanie o transmisje nabożeństw z naszego kościoła.
  • OSP Moszczenica.

Drodzy Parafianie!

Pełnych miłości i nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Chrystus Zmartwychwstał Alleluja!

Prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!