Ogłoszenia parafialne.

IV Niedziela Wielkanocna

25.04.2021 r.

 

1. IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. Msze św. dzisiaj o godz. 7.00, 9.00 , 11.00; 16.00. Niedziela Kapłańska rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2.W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00. W ten majowy weekend niech na naszych domach zawiśnie nasza flaga narodowa. Niech nam przypomina Kim jesteśmy oraz to, że winni jesteśmy naszej Ojczyźnie wierność, miłość i powinniśmy z honorem bronić naszej tożsamości

3. W tym tygodniu:
         Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30.
  • środa – Nowenna do MB Szkaplerznej. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii.
  • Czwartek Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.
  • I sobota – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 18.00 różaniec, który poprowadzi Róża Ojców, liturgię przygotuje DSM.
4. Nabożeństwo majowe rozpoczniemy w piątek o godz. 18.00. W niedziele i święta nabożeństwo będzie o godz. 16.00. Módlmy się w naszych domach, w rodzinach śpiewając majówkę, niech dzieci przygotują specjalne ołtarzyki w których umieszczony będzie obraz lub figurka Matki Boskiej. Przystrójmy przydrożne kapliczki i krzyże. Z woli Ojca św. Franciszka modlitwę będziemy ofiarować o ustanie epidemii Covid -19 i za wszystkich chorych.

5. Trwa triduum dla uczniów klas VIII, którzy we wtorek przyjmą sakrament bierzmowania. Spotkanie dzisiaj o godz. 16.00 w poniedziałek spowiedź od godz. 16.30 następnie Msza św.

6. I spowiedź i Komunia zostały przeniesione na 6 czerwca.

7. Gość Niedzielny i Niedziela zawiera wiele ciekawych artykułów. Zapraszamy do lektury..

8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie, funkcjonowanie naszego kościoła i opłatę rachunków za gaz i energię.

9. Nasza parafia otrzymała 1 tys. maseczek od Rządowej Agencji Rezerw Materiałowych. Bóg zapłać!
Scroll to Top