Ogłoszenia parafialne

VI Niedziela Wielkanocna

09.05.2021 r.

 

1. VI Niedziela Wielkanocna – Msze św. dzisiaj o godz. 7.00, KGR 8.00, 9.00 , 11.00; 16.00.

Dzisiaj nasza parafia obchodzi wewnętrzną uroczystość ku czci św. Izydora Oracza. Ten patron wskazuje nam na uczciwą pracę, która wzmocniona jest ufną modlitwą. Polecamy wszystkich rolników .

2. Nie mogąc uczestniczyć w niedzielnej Mszy św. zapraszamy w tygodniu na Eucharystię i nabożeństwo majowe. Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

3. W tym tygodniu

           Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.

  • W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o urodzaje dawne Dni Krzyżowe. W tej intencji ofiarujemy naszą modlitwę w czasie nabożeństwa majowego.
  • Czwartek – zapraszamy na pierwsze nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się o godz. 18.30 Mszą św., następnie procesja i różaniec wokół kościoła. Tegoroczne kazania wygłosi ks. Tomasz Maziarka, profesor naszego seminarium i Uniwersytetu Jana Pawła II. O przystrojenie figury Matki Bożej fatimskiej proszę I Różę Niewiast. Zapraszamy DSM, ministrantów i lektorów i wszystkich, którzy przez różaniec i pokutę pragnął wypraszam łaski dla świata i naszych rodzin.
  • W piątek rozpoczyna się nowenna do Ducha św. Przyszła Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

4. Spotkania:

  • piątek godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie modlitewne młodzież naszej parafii, szczególnie uczniów klas VIII, jako dziękczynienie za sakrament bierzmowania i klasy VII, które przygotowują się do egzaminu przed bierzmowaniem.
  • poniedziałek – klasa IIIA po Mszy św. wieczornej.
  • środa – IIIB oraz Caritas po Mszy św. wieczornej.

5. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00 w niedziele i święta o godz. 16.00. Módlmy się w naszych domach, w rodzinach śpiewając majówkę, niech ta wspólna modlitwa umacnia naszą wiarę oraz więzi rodzinne. Drodzy rodzice jesteście pierwszymi świadkami wiary waszych dzieci i razem z nimi tworzycie Kościół Domowy. Zachęcamy lektorów i ministrantów, aby podjęli na nowo posługę przy ołtarzu w wyznaczonych dla siebie dniach.

6. Zapraszamy do lektury Gościa Niedzielnego, Niedzieli, dla dzieci jest Mały Gość.

7. Dziękujemy za ofiary do kopert i na konto, które wpłynęły na utrzymanie naszego kościoła. W kwietniu dały one kwotę 4100 zł. Bóg zapłać!

8. Poza parafią odprawiane zostaną Msze św. za ++ Zygmunt Pyzik, Stanisław Lenard, Stanisław Szczerba, Jan Garnuch. Szczegóły w gablocie.

Scroll to Top