Ogłoszenia parafialne

XI Niedziela Zwykła

13.06.2021 r.

 

 1. XI Niedziela ZwykłaMsze św. o godz. 7.00, 8.00KGR, 9.00, 11.00, popołudniu 16.00. Dzisiejsza składka do puszek przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Dzisiaj kolejne Nabożeństwo Fatimskie, rozpocznie się Mszą św. o godz. 16.00, następnie procesja z figurą MB Fatimskiej i różaniec. Dziękujemy II Róży Niewiast za udekorowanie figury kwiatami.
 1. W tygodniu:
 • Msze św. codziennie o godz. 6.30 i 18.00. Od godz. 17.30 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Środa – Nowenna do MB Szkaplerznej wraz z odczytaniem intencji zapisanych na kartkach. Będziemy szczególnie modlić się za naszego biskupa diecezjalnego Andrzeja Jeża, który od 9 lat prowadzi naszą diecezję.
 1. Dziękujemy za chrześcijańskie przeżycie oktawy Bożego Ciała. Dziękujemy rodzinom za utworzenie ołtarzy. LSO i DSM, Strażakom i Policji za posługę w Boże Ciało i Niedzielę, Klubowi Honorowych Dawców Krwi i ojcom dzieci I Komunijnych noszącym baldachim, paniom noszącym feretrony, p. kościelnemu, p. organiście, kapłanom i Wam rodzice, za piękne świadectwo swojej wiary i obecność z dziećmi.
 1. W przyszłą niedzielę w Starym Sączu odbędą się obchody Diecezjalnego Święta Rodziny. Jest to dzień wdzięczności Bogu za każde małżeństwo i rodzinę. Dziękczynna Eucharystia rozpocznie się o godz. 11.00 przy ołtarzu papieskim w Starym Sączu. Natomiast w naszej parafii zapraszamy małżonków na godz. 9.00, podczas Mszy św. będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
 1. W sobotę spotkanie ministrantów o godz. 10.00. W programie część formacyjna, wycieczka rowerowa, mecz piłki nożnej i grill. Rodziców prosimy o pisemną zgodę na wyjazd.
 1. W następną niedzielę na Mszach św. przedpołudniem zagra parafialny zespół ”Rewolucja” Zapraszamy 10 minut przed Mszą św. Będzie można złożyć ofiarę do puszek na zakup sprzętu muzycznego.
 2. Z prasy katolickiej, jest Gość Niedzielny, Niedziela a dla dzieci Mały Gość Niedzielny, Promyczek i prasa misyjna.
 1. W przyszłą niedzielę będzie składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary.
 1. Od przyszłej niedzieli zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa we Mszach św. niedzielnych.
 1. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. za +Stanisława Piotrowskiego i Janinę Dziadzio, Zofię Markowicz, Zbigniewa Hudzika. Szczegóły w gablocie.

 

Scroll to Top