Ogłoszenia parafialne

XII Niedziela Zwykła

20.06.2021 r.

 1.  XII Niedziela ZwykłaMsze św. o godz. 7.00, 8.00KGR, 9.00, 11.00, popołudniu 16.00. Dzisiaj przeżywamy Diecezjalne Święto Rodziny. Jest to dzień wdzięczności Bogu za każde małżeństwo i rodzinę. Po Mszy św. o godz. 9.00 małżonkowie odnowią swoje przyrzeczenia małżeńskie. Dzisiaj składka inwestycyjna. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele remontowe m. in. Domu Młodzieży.
 2. W tygodniu:
 3. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo do Serca Jezusowego.
 4. środa Nowenna do MB Szkaplerznej, modlitwy z odczytaniem próśb zapisanych na kartkach. Zachęcamy do uczestnictwa uczniów, aby podziękować za cały rok szkolny, za przyjęte w tym roku sakrament bierzmowania i I Komunii św.
 5. czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 6. piątekuroczysta Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego o godz. 8.00. Będziemy dziękować za cały rok szkolny i prosić o bł. Boże i bezpieczne wakacje.
 7. SPOWIEDŹ NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W ŚRODĘ I CZWARTEK OD GODZ. 17.00.
 8. Za tydzień w niedzielę w naszej parafii o godz. 11.00, dzieci klas IV będą obchodzić rocznicę I Komunii św. Prosimy, aby tak zaplanować uczestnictwo we Mszy św. by zostawić możliwość swobodnego uczestnictwa dzieciom, rodzicom i rodzinom dzieci. Dzieci zapraszamy w czwartek i piątek na godz. 18.00 na spotkanie i próbę liturgiczną.
 9. Nadal prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa, odpowiednią odległość i maseczki, oraz dezynfekowanie rąk. W naszym kościele może uczestniczyć 300 osób.
 10. Chłopców klas III, którzy pragną zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10.00. Prosimy rodziców o przypomnienie synom i zachętę, aby zechcieli      posługiwać przy ołtarzu. Również na godz. 10.00 zapraszamy DSM i dziewczynki, które chcą brać udział w spotkaniach Dziewczęcej Służby Maryjnej.
 11. Dziękujemy zespołowi „Rewolucja” za uświetnienie Mszy św. Składka do puszek przeznaczona jest na zakup potrzebnych akcesoriów muzycznych.
 12. Już wkrótce będziemy przeżywać Wielki Odpust Tuchowski. Będzie on trwał od 1 do 9 lipca. Dokładny program odpustu znajduje się na plakacie.  Z naszej parafii udamy się z pielgrzymką pieszą. Termin podamy w przyszłą niedzielę.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny i Niedziela. Dla dzieci nowy Mały Gość Niedzielny.
Scroll to Top