Ogłoszenia parafialne.

XIV Niedziela Zwykła

04. 07. 2021 r.

 

1. XIV Niedziela ZwykłaMsze św. o godz. 7.00, , 9.00, 11.00, popołudniu 14.30KGR 16.00. Rozpoczął się czas wakacji, urlopów, niech to będzie również czas rozwoju duchowego przez modlitwę, niedzielną Mszę św., dobro i wzajemną życzliwość. Rodziców prosimy, aby zadbali o swoje dzieci, by mogli rozwijać swoją wiarę i uświęcać się przez sakramenty święte. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Składka do puszek przeznaczona jest na pomoc poszkodowanym przez ostatnie kataklizmy w rejonie sądeckim.

2. W tygodniu:

          Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  • wtorekbł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy- jest ona patronką misji Diecezji Tarnowskiej, jak również Apostolstwa Chorych.
  • środa nowenna do MB Szkaplerznej, z modlitwami i odczytaniem intencji zapisanych na kartkach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • piątek rozpoczniemy nowennę do MB Szkaplerznej, która przygotuje nas do uroczystości odpustowej ku czci MB Szkaplerznej (18 lipca). Zapraszamy na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  • Od dzisiaj Msza św. na Granicach na czas wakacji będzie o godz. 14.30.

3. Posługę wobec chorych i starszych podejmujemy na zgłoszenia indywidualne.

4. Nadal prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa, odpowiednią odległość i maseczki, oraz dezynfekowanie rąk.

5. Narzeczonym przypominamy, że mają obowiązek zgłosić się 3 miesiące przed ślubem na rozmowę kanoniczną w kancelarii parafialnej. Wszystkie szczegóły podane są na stronie parafialnej: parafiamoszczenica.pl . Informujemy, że od września sakramentu chrztu udzielać będziemy tylko w 3 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 11.00. Prosimy, aby tak zaplanować chrzty, by one miały charakter uroczysty.

6. Z prasy katolickiej jest Gość Niedzielny, Niedziela, prasa dla dzieci i prasa misyjna, przez którą wspieramy dzieła misyjne.

7. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowe za śp. + Franciszek Gryzik; Maria Brach; Alfreda Mruk; Mieczysław Kotowicz; Stefania Rafa. Szczegóły w gablocie.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia

i opieki MB. Szkaplerznej.

Scroll to Top