Ogłoszenia – XVII Niedziela Zwykła 25.07.2021r.

XVII Niedziela Zwykła

25.07.2021 r.

 

1.      XVII Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00,popołudniu 14.30KGR i 16.00. W przyszła niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00.

    Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Będziemy prosić św. Krzysztofa patrona kierowców o bezpieczeństwo,  rozwagę, kulturę i odpowiedzialność na drodze. Ofiary zebrane przy okazji poświęcenia przeznaczone są na zakup samochodów dla misjonarzy.

2.      Dzisiejsza składka na tacę przeznaczona jest dla Seminarium Duchownego w Tarnowie. Bóg zapłać za ofiarność.

3. W tygodniu:

Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia o pomoc w pracach rolniczych i dobre przeżywanie wakacji.

Poniedziałekśw. Joachima i Anny – rodziców NMP

Czwartek– św. Marty

Sobota –  św. Ignacego z Loyoli

4.     W przyszłą niedzielę składka do puszek na poszkodowanych w ostatnim czasie w Niemczech, Belgii i Holandii.

5.  Z prasy katolickiej jest Gość Niedzielny, Niedziela, dla dzieci Promyczek Dobra.

6. Prosimy Rodziców aspirantów, ministrantów i lektorów o przypominanie swoim synom, o obowiązkowych służeniach w dni powszednie.

7. W następną niedzielę o godz. 12 odbędzie się zebranie wiejskie – sołectwa Moszczenica. Poruszana będzie sprawa  m.in. przedsięwzięć w budżecie gminy Moszczenica na przyszły rok, w ramach funduszu sołeckiego.

8. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską do Częstochowy. Podobnie jak ubiegłego roku będzie ona w formie sztafetowej tzn. na każdą grupę przypada jeden dzień. Grupa 24 do której należy nasza parafia będzie pielgrzymowała 20 sierpnia. Spotkanie przed pielgrzymkowe 8 sierpnia w Szymbarku.

Scroll to Top