Ogłoszenia parafialne

22 Niedziela Zwykła
29.08.2021 r.

 

1.  22 Niedziela ZwykłaMsze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i popołudniu o godz. 16.00. Na Granicach o 14.30. Od przyszłej niedzieli Msza św. w kaplicy na Granicach będzie o godz. 8.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje w parafii. Bóg zapłać za ofiarność i zrozumienie. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00. Będzie to niedziela solidarności z narodem Afgańskim, składka do puszek będzie przeznaczona na pomoc migrantom z Afganistanu, którzy są represjonowani przez Talibów, którzy objęli władzę. W tym tygodniu wyjechał ostatni misjonarz z tego kraju.

2. W tygodniu:

**  środagodz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 18.00  – Nowenna do MB Szkaplerznej, będziemy się modlić o dary Ducha św. i opiekę MB Szkaplerznej dla wszystkich podejmujących trud kształtowania umysłów i serc dzieci i młodzieży.

**  I czwartek modlimy się za powołanych do służby Bożej i o powołania do kapłaństwa i zakonu.

**  I piątek – Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.00. Zapraszamy na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W tym dniu modlimy się za misje i misjonarzy, składka przeznaczona jest na misje. Prosimy, aby zgłosić starszych i chorych, którzy na stałe chcą przyjmować Pana Jezusa w Komunii św. w I piątki. Wyjazd byłby o godz. 9.00.

**  I sobota Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 18.00. O poprowadzenie różańca proszę III Róża Niewiast.Liturgię przygotuje DSM

3. Spowiedź:

poniedziałek i wtorek  – od godz. 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, aby nowy rok szkolny i katechetyczny rozpoczęły w stanie łaski uświęcającej. Będzie to równocześnie   spowiedź I – piątkowa.

czwartek i piątek od godz. 16.30 – dla starszych.

4. Jest do nabycia nowy Gość Niedzielny, w którym znajdziemy wiele ciekawych artykułów, jest również Niedziela. Prasa ta także pomaga nam rozwijać naszą wiarę. W przyszłą niedzielę będzie specjalne wydanie Gościa Niedzielnego o Prymasie Tysiąclecia, którego beatyfikacja będzie 12 września w Warszawie.

5. W przedsionku kościoła można zakupić ciasto rozprowadzane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

 Wszystkim parafianom i gościom przebywającym w naszej parafii

życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Szkaplerznej na najbliższy tydzień

Scroll to Top