5.09.2021 r.

1. 23 Niedziela Zwykła Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i popołudniu o godz. 16.00. Na Granicach o 8.00. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00. Dzisiaj obchodzimy dzień solidarności z Afganistanem, ofiary złożone do puszek przeznaczone są na pomoc migrantom.

** środa Uroczystość Narodzenia NMP. Głównej Patronki Diecezji Tarnowskiej. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Poświęcenie ziarna siewnego na Mszach św.

** piątekZapraszamy na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Przypominamy , że przez cały tydzień od godz. 17.30 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.

** przyszły poniedziałek – kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. o godz. 18.00, po niej prosesja z figurą MB Fatimskiej i różaniec. O przystrojenie figury proszę V Różę Niewiast. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1. W przyszłą niedzielę w Warszawie będzie miała miejsce beatyfikacja Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej. To wielki dar dla Kościoła w Polsce. Na Mszach św. kazanie będzie głosił misjonarz ….. a ofiary do puszek będą przeznaczone na Jego pracę misyjną.
  2. Spotkania organizacyjne:
  • Środa – Spotkanie PO Caritas, po Mszy św. wieczornej.
  • piątekpo Mszy św. wieczornej – spotkanie rodziców ministrantów i lektorów z ks. Proboszczem. Bardzo prosimy rodziców o obecność!
  • sobota: 9.00 aspiranci i DSM; 10.00 – próba scholii – grupa młodsza. 19.00 – Grupa Apostolska. W programie: Nabożeństwo Eucharystyczne, film „Bóg nie umarł”, grill.
  • niedziela – na Mszę św. o 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci. Chcemy, aby co miesiąc była specjalna Msza św. dla dzieci.
  1. Ostatnia składka inwestycyjna wyniosła 5382 zł., natomiast w kopertach 3850 zł. Bóg zapłać za ofiary. W tym miesiącu musimy wypłacić prace przy Domu Młodzieży, które wynoszą ponad 92 tys.
  1. Odpust w sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Kobylance będzie w dniach 11 – 14 września. Szczegółowy plan w gablocie
  2. Jest do nabycia Specjalny numer Gościa Niedzielnego o nowych błogosławionych. Cena 10 zł., jest Niedziela, dla dzieci Promyczek Dobra i Mały Gość Niedzielny.
  3. Poza parafią odprawiane są Msze św. za: ++ Stanisława Wacka, Marię Szczesną, Janinę Tarsa; Józefę Bednarz. Szczegóły w gablocie.