ogłoszenia

25 Niedziela Zwykła

19.09.2021 r.

 

  1. 25 Niedziela Zwykła Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i popołudniu o godz. 16.00. Na Granicach o 8.00. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  2. Msze św. codziennie o godz. 6.30 i 18.00.  Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. Odkrywajmy piękno tego spotkania z Chrystusem i prywatnej modlitwy.

** środa – Nowenna do MB Szkaplerznej. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i zapisywania intencji na kartkach.

** Piątek Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św.

** Niedziela – dzień modlitw o trzeźwość. W Szczepanowie odbędą się uroczystości o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciw trzeźwości.

Składka na cele inwestycyjne Bóg zapłać za ofiary.

  1.  W tygodniu wspominamy:

** wtorek – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

** czwartek  – O. Pio z Pietrelciny

  1.  Spotkania formacyjne:

** aspiranci – piątek – godz. 17.00

** Zespół Synodalny – piątek – godz. 19.00. Prosimy wszystkich, którzy należą do Zespołu synodalnego.

** ministranci – sobota – godz. 9.00

** DSM – sobota – godz. 9.00

** Grupa Apostolska i Lektorzy – sobota – godz. 19.00. W programie emisja filmu: „Bóg nie umarł”, dyskusja, integracja.

Zwracamy się z prośbą do rodziców o pomoc w zorganizowaniu tych spotkań, o przypomnienie dzieciom o spotkaniach czy posłudze przy ołtarzu. Dzięki wzajemnemu zainteresowaniu będzie dokonywać się wielkie i wartościowe dzieło wychowania i kształtowania młodego pokolenia. 

  1. W piątek o godz. 16.00 w kościele odbędzie się egzamin przed bierzmowaniem dla uczniów klas VIII. Prosimy, aby rodzice towarzyszyli swoim dzieciom. Spotkanie jest obowiązkowe.
  2. Z prasy katolickiej jest Gość Niedzielny, Niedziela i prasa dla dzieci. Zapraszamy do lektury. W zakrystii są do nabycie Kalendarze Rolnicze w cenie 23 zł.
  3. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowe za: śp. + Zofię Markowicz, Władysławę Ożóg, Stanisława Szczerbę, Lucynę Brach. Szczegóły w gablocie.
Scroll to Top