03.10.2021 r.

1. 27 Niedziela Zwykła Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i popołudniu o godz. 16.00. Na Granicach o 8.00. Po Prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet i mężczyzn. W następną niedzielę będziemy przeżywać XXI Dzień Papieski. W tym dniu ofiary złożone do puszek przeznaczone są na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera zdolną i utalentowaną młodzież, nie mającą funduszy, aby rozwijać swoje talenty i zdolności. Podczas różańca będziemy się modlić szczególnie za nasze rodziny i małżeństwa.
  2. W tym tygodniuMsze św. o godz. 6.30 i 18.00. Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17.00 i możliwość spowiedzi.

Różaniec:

** codziennie o godz. 7.00 dla dzieci

** 17.30 dla wszystkich.

** piątek – godz. 19.00 – dla młodzieży i pracujących, spotkanie Grupy Apostolskiej.

** Dzisiaj o godz. 15.30, przyszła niedziela o godz. 15.00.

Różaniec o godz. 17.30 poprowadzą:

Poniedziałek – klasa III A i B;

Róże Niewiast: wtorek – róża misyjna, środa – III, czwartek – IV, piątek – V.

Zachęcamy do tej modlitwy różańcowej w naszym kościele, odmawiajmy go także w naszych domach.

1. Od następnej niedzieli Msze św. w tygodniu będą o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 15.00
  1. Ostatnia składka inwestycyjna dała kwotę 5069 zł. a ofiary w kopertach wyniosły 1500 zł. Składamy Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
  1. W czwartek wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Zbierzmy się licznie na nabożeństwie różańcowym, aby wypraszać potrzebne łaski naszym rodzinom, parafii oraz polecać naszych kleryków, którzy rozpoczęli nowy rok formacji w Seminarium Duchownym. Jest to równocześnie I czwartek miesiąca. W Bochni rozpoczyna się odpust ku czci MB Różańcowej, szczegóły w gablocie.
  2. Spotkania formacyjne:

** aspirancipiątek godz. 17.00

** ministranci – sobota – godz. 9.00,

** kandydaci na lektorów.godz. – godz. 9.30

** Scholka sobota – godz. 9.00.

** Caritas – środa godz. 16.30.

1. 16 października organizujemy wyjazd do Starego Sącza dla apirantów, ministrantów i DSM-u. Zapisy u ks. Mariusza.
  1. W poniedziałek na różaniec o godz. 17.30 i Mszę św. zapraszamy dzieci klasy III A i B wraz z rodzicami. Zostaną poświęcone i wręczone różańce dla dzieci.
  1. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Jest to Msza św. specjalnie dla dzieci.
  1. Jest nowy Gość Niedzielny, Niedziela. Dla dzieci Promyczek Dobra Są jeszcze Kalendarze Rolnicze w cenie 23 zł.
  2. Poza parafią odprawiane są Msze św. za śp.: Tadeusza Steca, Mariana Pyzika, Jerzego Mruka. Szczegóły w gablocie.