ogłoszenia

Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

26.12.2021 r.

  1.  Święto Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa. Dzień jubileuszy małżeńskich. Msze św. o godz. 7.00; 8.00 Granice, 9.00, 11.00 i popołudniu o 15.00. Uroczysta Msza św. w intencji wszystkich jubilatów o godz. 9.00 oraz odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
  2. W piątek ostatni dzień tego roku. O godzinie 16.00 nabożeństwo dziękczynno – błagalne. Biskup Andrzej Jeż udzielił dyspensy dla wszystkich przebywających na terenie diecezji tarnowskiej. Wszystkich korzystających z dyspensy zachęcamy do odmówienia modlitwy w intencjach Ojca Świętego oraz do podjęcia, zgodnie z własnym wyborem, dzieł miłosierdzia lub ofiarowania jałmużny.
  3. Sobota – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. o godz. 7.00; 8.00 Granice, 9.00, 11.00 i popołudniu o 15.00. Jest to I sobota miesiąca stycznia.
  1. W tygodniu:
  • Poniedziałek – św. Jana Ewangelisty, poświęcenie wina.
  • Wtorek – Świętych Młodzianków, Męczenników – błogosławieństwo małych dzieci.
  • Środa – godz. 9.00 – spotkanie kolędników misyjnych.
  1. Składamy podziękowanie za przygotowanie naszego kościoła do Uroczystości Bożego Narodzenia rodzicom dzieci klasy VI, Paniom Ani i Uli dziękuję za przygotowanie dekoracji. Wyrażam wdzięczność LSO, DSM, młodzieży, Chórowi „Małopolanie”, scholii, Panu Kościelnemu , Panu Organiście, Paniom z Caritasu. Dziękuję dzieciom i ich rodzicom uczestniczącym w roratach. Państwu Mirosławowi i Małgorzacie Kiełtyka za ofiarowanie choinek do kościoła. Braciom Kapłanom za posługę i otwarte serce dla drugiego człowieka. Wam Wszystkim Drodzy Parafianie i Goście za świadectwo wiary, przywiązanie do Kościoła i Tradycji.
Scroll to Top