Święto Chrztu Pańskiego

09.01.2022r.

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00; 8.00KGR; 9.00; 11.00 i 15.00. Wspominając chrzest Pana Jezusa, dziękujemy za nasz chrzest, przez który staliśmy się dziećmi Boga i Kościoła. Pamiętajmy w modlitwach o naszych rodzicach, chrzestnych i wszystkich tych dzięki którym wzrastaliśmy w wierze. Dzisiaj kończy się okres Narodzenia Pańskiego.

** Msze św. 6.30 i 17.00.

** W środę Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej

** Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30.

1. W przyszła niedzielę na Mszach św. dopołudnia, wspólne kolędowanie z zespołem „Rewolucja” Zapraszamy 10 minut przed Mszą św. Ofiary do puszek będą przeznaczone za zakup mikrofonu pojemnościowego.
  1. Spotkania:
  • środa – Caritas o godz. 15.30
  • czwartek spotkanie formacyjne klas VIII, które przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa!
  • sobota – godz. 9.00 – DSM.
  1. Są nowe numery Gościa Niedzielnego, Niedzieli. Korzystajmy z licznych artykułów ubogacających naszą wiarę i moralność.
  1. Prosimy by przestrzegać zasad związanych z epidemią Covid-19. Wszystkich obowiązuje noszenie maseczek, dezynfekcja, jak również zachowajmy tzw. dystans społeczny. Jest to wynik sygnału obywatelskiego i wskazań Sanepidu w Gorlicach.
  1. MSZE ŚW. KOLĘDOWE:

Wspólną modlitwę rozpoczynamy adoracją o godz. 16.30, następnie Msza św. , modlitwy o błogosławieństwo Boże na cały rok.

Prosimy, aby rodziny wzięły ze sobą wodę do poświęcenia. Są też specjalnie przygotowane broszury, pomocne do przeżycia kolędy w gronie rodzinnym.

Dziękujemy rodzinom, które odpowiedziały na nasz apel w ubiegłym tygodniu, cieszy duża frekwencja. Zapraszamy i postarajmy się uczestniczyć w miarę możliwości całymi rodzinami, lub przynajmniej niech będą przedstawiciele.

W tygodniu zapraszamy rodziny z rejonów kolędowych:

MSZE ŚW. KOLĘDOWE

PONIEDZIAŁEK:

• Wiatrówki i Podwiatrówki, Krakowskie i Wiktorówki, Kamieniec i Podkamieniec

WTOREK:

• Kuklówka, Poddaństwo całość, Szkoła, ul. Leśna, Centrum.

ŚRODA:

• Od Zagórzan – od P. Noga do P. Gajewskich;
  • Górka,
  • Kociany – od. P. Gryboś do P. Tarsa;
  • Za Rzeką – od P. Firlit do P. Tapków.

CZWARTEK:

• Granicy – od Kwiatonowic