ogłoszenia

II Niedziela Zwykła

16.01.2022 r.

 1.  II Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 7.00; 8.00KGR; 9.00; 11.00 i 15.00. Przyszła Niedziela będzie przeżywana jako Niedziela Słowa Bożego.
 2.  Dzisiaj 10 minut przed Mszami św. do południa, zapraszamy do kolędowania z naszym zespołem „Rewolucja”. Ofiary do puszek będą przeznaczone za zakup mikrofonu pojemnościowego. Bóg zapłać za wsparcie. Dziękujemy Panu Wójtowi za przekazanie środków na zakup elektroakustycznego pieca i mikrofonów dla skrzypiec i wiolonczeli. Z pieniędzy zebranych do puszek zakupiono: cohon, bongosy, pulpity, kable, komplety strun. Dziękujemy!
 3. Wyjazd dzieci i młodzieży z naszej parafii na kulig będzie w sobotę 22 stycznia o godz. 8.00z placu przy kościele.
 1. W tygodniu Msze św.:
 • codziennie o godz. 6.30 i 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.
 • środa – Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, by to nabożeństwo stało się pomocą w naszych codziennych sprawach, radościach i trudach. Dalej zachęcamy do wypisywania próśb i podziękowań na kartkach.
 1. Od wtorku rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 1. W piątek i sobotę obchodzimy dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Dziadkach.
 1. W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia dokonujemy rozliczeń podatkowych. Polskie prawo daje nam możliwość przekazania 1% naszego podatku na rzecz wybranej przez nas organizacji pożytku publicznego. Wielkość naszego podatku nie ulega zmianie – my jedynie decydujemy o jego przeznaczeniu. Zwracamy się z serdeczną prośbą i apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazania 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej. Ulotki znajdują się na stoliku pod chórem.
 1. W przyszła niedzielę składka będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła i ubezpieczenie kościoła i budynków parafialnych. Dziękujemy za zrozumienie i ofiarność.
 1. Zapraszamy do lektury gazet religijnych: Gościa Niedzielnego, Niedzieli. W Gościu Niedzielnym zamieszczona jest płyta z nagraniem Pisma św. Warto zebrać 10 płyt, które będą się ukazywać raz w miesiącu. Cena 8 zł. Cena Promyczka Dobra 6 zł.
 1. Zakończyły się Msze św. kolędowe. Pragniemy podziękować wszystkim rodzinom, które uczestniczyły we wspólnej modlitwie. Dziękujemy za życzliwość, wspólną modlitwę, życzenia i za ofiary złożone. Bóg zapłać !
 1. W tygodniu w liturgii wspominamy:
 • poniedziałek – św. Antoniego, opata
 • środa – św. Józefa, Sebastiana Pelczara, bpa
 • piątek – św. Agnieszki, dziew. i męcz.

Wszystkim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

 

Scroll to Top