ogłoszenia 5 N.Zw.

5 Niedziela Zwykła

06.02.2022 r.

 1.  5 Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 7.00; 8.00KGR; 9.00; 11.00 i 15.00. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.
 2. W tygodniu:
 • Msze św. – o godz. 6.30 i 17.00. Od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Środa – Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.
 • Piątek – godz. 16.30 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 1. W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu przypada Światowy Dzień Chorego. Nie będzie specjalnego nabożeństwa dla chorych z racji pandemii. Wszystkie osoby starsze, które czują się na siłach prosimy na Mszę św. rano lub wieczorem. W modlitwie będziemy polecać wszystkich chorych, starszych i samotnych. Dziękujemy Paniom z Caritasu za posługę dla najbardziej potrzebujących.
 1. W następną niedzielę Msza św. dla dzieci o godz. 11.00. Młodzież będzie rozprowadzać ciasto. Prosimy o włączenie się do tej inicjatywy przynosząc ciasto w sobotę w godz. 18 – 18.30. Wszystkie ofiary przeznaczone są na organizowaną oazę, która będzie w terminie 6 – 16 sierpnia. W pierwszej kolejności pojadą osoby zaangażowane w grupach parafialnych.
 1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela  – to gazety warte przeczytania. Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra to prasa dla dzieci. W następną niedzielę w Gościu Niedzielnym ukaże się kolejna płyta z nagranym Pismem św.
 1. Tworzy się druga grupa rodziców modlących się za swoje dzieci. Zapraszamy kolejnych rodziców, aby podjęli ten piękny dar wypraszania swoim dzieciom potrzebnych łask. Modlitwa ta polega na tym, że rodzice podejmują zobowiązania jednej dziesiątki różańca każdego dnia. W wyniku modlitwy 20 rodzin cały różaniec jest ofiarowany za dzieci.
 1. Spotkania:
 • Sobota – lektorzy – godz. 9.00. Nasza prośba do lektorów, aby podjęli posługę w terminach przez siebie wybranych. Prosimy rodziców o pomoc przez przypomnienie synom o tym obowiązku.
 • DSM – zapraszamy wszystkie dziewczynki na spotkanie również godz. 9.00
 • Scholka dziecięca – po spotkaniu DSM-u
 • Caritas – środa – godz. 15.30.
 1. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowe za śp. ++ Józefę Bednarz, Stanisława Kucharczyka i Romana Muchę. Szczegóły w gablocie.

 

Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

 

Scroll to Top