ogłoszenia

VI Niedziela Zwykła

13.02.2022 r.

 

 1. VI Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 7.00; 8.00 KGR; 9.00; 11.00 i 14.30. Dzisiaj o godz. 11.00 Msza św. dla dzieci. Młodzież rozprowadza ciasto, ofiary zebrane są przeznaczone na oazę dla dzieci i młodzieży, która odbędzie się w sierpniu. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pieczenie ciasta jak i tym, którzy składają ofiary.
 1. W tygodniu:
 • Msze św. – codziennie o godz. 6.30 i 17.00. Od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Kościół udziela odpustu zupełnego wiernemu, który adoruje Najświętszy Sakrament, przynajmniej pół godziny.
 • Poniedziałek – święto – św. Cyryla, mnicha i Metodego, bp. – patronów Europy oraz św. Walentego.
 • Środa – Nowenna do MB Szkaplerznej wraz z odczytaniem intencji wypisanych na kartkach.
 1. Nabożeństwo 40 – godzinne będzie od 27.02 – 01.03. 2022 r. Bliższe szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
 1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, zawiera koleją płytę z kolekcji „Biblia audio” a w niej księgi Kapłańska, Liczb i Powtórzonego Prawa. Cena „Gościa” z płytą nie ulega zmianie i wynosi 8 zł. Dla dzieci Mały Gość Niedzielny i prasa misyjna.
 1. Zachęcamy rodziców do wpisania się do drugiej grupy rodziców modlących się za swoje dzieci. Jest to piękna i godna pochwały inicjatywa i konkretna duchowa pomoc dzieciom.
 1. Spotkania:
 • Środa – klasa IIIA – godz. 17.00.
 • Czwartek – klasa IIIB – godz. 17.00. Prosimy o obecność rodziców.
 • Sobota – godz. 9.00 – ministranci. Prosimy, aby ministranci podejmowali swoją posługę również w tygodniu.
 1. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowe za śp. ++Gabriela Górskiego, Mariana Pyzika, Marię Bugno. Szczegóły w gablocie. Zachęcamy, aby uczestniczyć we Mszy św. w naszym kościele i ofiarować Komunię św. za zmarłego czy zmarłą.

Błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

 

Scroll to Top