ogłoszenia

IV Niedziela Wielkiego Postu

27.03.2022 r.

 

 1. IV Niedziela Wielkiego Postu nazywana Laetare – Raduj się JerozolimoMsze św. o godz. 7.00, 8.00 KGR, 9.00; 11.00, popołudniu o godz. 16.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać! W przyszłą niedzielę na Gorzkich Żalach składka przeznaczona będzie na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 1. W tygodniu:
 • Msze św. codziennie o godz. 6.30 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. Zapraszamy do prywatnej adoracji.
 • Środa – Nowenna do MB Szkaplerznej z odczytaniem intencji zapisanych na kartkach.
 • I Piątek – Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.00. W tym dniu modlitwą i ofiarą wspieramy misjonarzy. Wyjazd do chorych od godz. 9.00. Dodatkowych chorych prosimy zapisywać w zakrystii.
 • I Sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP rano i popołudniu o godz. 17.30 różaniec poprowadzi VII Róża Niewiast, liturgię przygotuje DSM.
 1. Spowiedź:
 • Czwartek – od godz. 17.00 – klasy IV – VII
 • Piątek – od godz. 17.00 – kl. VIII, młodzież szkół średnich i starsi.
 1. Nabożeństwa Wielkiego Postu:
 • Droga Krzyżowa w piątek – godz. 7.00; 17.30 – dla dzieci; 19.00 – z MB Szkaplerzną i św. Ritą. Prosimy o wypisywanie intencji przez stronę internetową lub na kartkach. Zachęcamy do przynoszenia róż, które zostaną poświęcone.
 • Gorzkie Żale – Niedziela – godz. 16.00.
 1. W przedsionku kościoła są baranki wielkanocne i paschaliki, jest to dzieło Caritas. Ofiara od 7 zł. Ofiary przeznaczone są na pomoc biednym. Potraktujmy to jako jałmużnę wielkopostną.
 2. Z prasy jest nowy egzemplarz Niedzieli, Gościa Niedzielnego, dla dzieci mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, dla młodzieży Miłujcie się. Zapraszamy do lektury!
 3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00.
 4. Od 3 kwietnia(przyszła niedziela) rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Program zamieszczony jest na stronie internetowej i w gablocie ogłoszeń. Równocześnie rekolekcje będą mieć uczniowie naszej szkoły.
 1. Spotkania:
 • Środa – kl. IIIA, czwartek – klasa IIIB.
 • Sobota – godz. 9.00 – lektorzy, godz. 9.30 – ministranci. Prosimy o obowiązkowe przybycie. Godz. 14 – 20.00 próba zespołu Rewolucja.
Scroll to Top