ogłoszenia

V Niedziela Wielkanocna

15.05.2022 r.

 1. V Niedziela WielkanocnaMsze św. dzisiaj o godz. 7.00, 9.00 , 11.00; 16.00. Msza św. dla dzieci o godz. 11.00.
 2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.00. Módlmy się w naszych domach, w rodzinach śpiewając majówkę, niech ta wspólna modlitwa umacnia naszą wiarę oraz więzi rodzinne. Drodzy rodzice prosimy zadbajcie szczególnie o dzieci i młodzież. Śpiewajmy majówkę przy kapliczkach.
 3. W tygodniu:
 • Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. 
 • poniedziałek św. Andrzeja Boboli, prez. i męcz. Naszą modlitwa obejmijmy ks. Biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża z ok. Imienin. W tym dniu o godz. 16.00 zostanie udzielony sakrament bierzmowania uczniom klas VIII. Rodzicom dziękujemy za dużą puszkę na Najświętszy Sakrament jako dar do naszego kościoła.
 1. Nowy Gość Niedzielny i Niedziela zachęcają nas na zwrócenie uwagi na obecną sytuację w Polsce. Poruszają też wiele wątków historycznych i moralnych. Zapraszamy do lektury.
 1. Składamy podziękowanie za uczestnictwo, przygotowanie uroczystości odpustowej ku czci św. Izydora. Dziękujemy strażakom, paniom niosącym feretrony, dzieciom sypiącym kwiaty, dzwoniącym. Wszystkim za wspólnotowy dar modlitwy.
 1. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne realizowane obecnie przez parafię. Dziękujemy za Waszą hojność. Dziękujemy Panu Sebastianowi Olszewskiemu, P. Stanisławowi Kudławcowi, Krzysztofowi Brachowi, za bezinteresowną pomoc przy wycinaniu drzew i porządkowaniu placu przy plebani. Pani Rzepkowej za ofiarowane kwiaty na zewnątrz kościoła.
 1. Spotkania:
 • piątek godz. 19.30 – spotkanie młodzieży. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Radę Duszpasterską i osoby odpowiedzialne za przygotowanie Prymicji.
 • sobota – godz. 9.00 – zbiórka aspirantów. O godz. 12.30 wyjazd na kręgle dla ministrantów i lektorów z najwyższą ilością punktów za kwiecień.
 1. Młodzież dzisiaj rozprowadza ciasto, ofiary przeznaczone są na oazę organizowaną przez naszą parafię w sierpniu. Bóg zapłać za wsparcie tej pięknej inicjatywy.

Życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.

Scroll to Top