ogłoszenia

XII Niedziela Zwykła

20.06.2021 r.

 1. XII Niedziela ZwykłaMsze św. o godz. 7.00, 8.00KGR, 9.00, 11.00, popołudniu 16.00. Po Mszy św o godz. 11.00 procesja eucharystyczna. Dzisiaj przeżywamy Diecezjalne Święto Rodziny. Jest to dzień wdzięczności Bogu za każde małżeństwo i rodzinę. Składka do puszek przeznaczona jest na Michała Lepaka. Chłopiec uczęszcza do Przedszkola ” Wesołe Krasnale”, pozostaje pod opieką specjalistów z powodu Mózgowego Porażenia Dziecięcego. Michał wymaga wieloletniej intensywnej rehabilitacji ruchowej, która pomoże na osiągnięcie najwyższego możliwego poziomu sprawności fizycznej i niezależności.
 2. W następną niedzielę na Mszach św. przedpołudniowych zagra zespół „Rewolucja”. Serdecznie zapraszamy 20 minut przed Mszą św. Ofiary do puszek przeznaczone będą na pokrycie kosztów zakupionych mikrofonów pojemnościowych.
 3. W tygodniu:
 • Msze św. o godz. 6.30 i 18.00.
 • Trwa oktawa Bożego Ciała – Msze św. o godz. 18.00 a po nich procesja eucharystyczna. Zachęcamy do uwielbienia Jezusa Eucharystycznego przez udział w oktawie i świadectwo naszego życia Zapraszamy wszystkie dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia, dzieci szkolne i bierzmowanych. Uwrażliwiamy rodziców, aby zadbali o obecność swoich dzieci na oktawie.
 • czwartekUroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zakończenie oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków na Mszy św. o godz. 18.00.
 • piątekUroczystość św. Najświętszego Serca Pana Jezusa, która jest równocześnie Dniem Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego. Nie obowiązuje post piątkowy z racji uroczystości. W kaplicy na Granicach będzie Msza św. o godz. 16.30 z racji tytułu jaki nosi ta kaplica. Uroczysta Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego o godz. 8.00. Będziemy dziękować za cały rok szkolny i prosić o bł. Boże i bezpieczne wakacje.
 • Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny i Niedziela. Dla dzieci nowy Mały Gość Niedzielny.
 2. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowe za śp. + Bogdanem Janasem i Janiną Mackoś. Szczegóły w gablocie.
 3. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest prowadzone prace parafialne. Dziękujemy za zrozumienie i ofiarność. Bóg zapłać!
 4. Prosimy o oddawanie kart personalnych na oazę. Karty zdrowia do 4 sierpnia na spotkaniu przed oazowym. Do sponsorów oazy dołączyli Bolesław i Paulina Jedrzejowscy.

 

Scroll to Top