Ogłoszenia XV Niedziela Zwykła 10.07.2022 r.

 1. XV Niedziela ZwykłaMsze św. o godz. 7.00, 8 KGR, 9.00, 11.00, 16.00;.
  Witamy Gości i Przyjaciół parafii, życzymy wzmocnienia sił duchowych i fizycznych.
 1. W tygodniu:
 • Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji naszej parafii, rodzin, dzieci i młodzieży.
 • środa – Kolejne Nabożeństwo Fatimskie – Msza św. o godz. 18.00, procesja z figurą MB Fatimskiej i różaniec. O udekorowanie figury kwiatami prosimy IX Różę Niewiast. W W tygodniu wspominamy:
 • poniedziałek: św. Benedykta opata
 • środa: św. Andrzeja, Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji tarnowskiej, Nowenna do MB Szkaplerznej, z modlitwami i odczytaniem intencji zapisanych na kartkach.
 • Piątek: św. Bonawentury, Bpa i Doktora Kościoła.
 • Sobota: NMP z Góry Karmel
 1. W przyszłą niedzielę nasza parafia obchodzi Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Szkaplerznej i 30-lecie kapłaństwa ks. Adama Boboli. Kazania i sumę odpustową o godz. 11.00 poprowadzi Ks. Krzysztof Kamieński, Dyrektor Archiwum Diecezjalnego z Tarnowa.
  Trwa nowenna przed odpustem NMP z Góry Karmel. Spowiedź Św. przed odpustem: piątek i sobota o od godz. 17.00. Niech będzie to czas duchowego przygotowania do uroczystości odpustowej. 
  Na Mszę o godz. 11.00 prosimy dzieci I komunijne w strojach, dzieci sypiące kwiaty i dzwoniące, panie do feretronów, strażaków do niesienia baldachimu. Liczne uczestnictwo niech będzie okazją do zawierzenia wszystkich spraw Matce Bożej Szkaplerznej. Z racji odpustu nie będzie Mszy św. na Granicach.
 2. W niedzielę odpustową po Mszy św. o godz. 11.00, można będzie przyjąć szkaplerz. Jest to dar opieki nad nami Matki Bożej, ale również zobowiązania. Więcej o tym przeczytamy w folderze  
 3.  W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy do pomocy w sprzątaniu naszego kościoła i placu
  przykościelnego. Mieszkańców ul. Średnie i  Abp  Wałęgi.

   

   

 4. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.
 5. Do sponsorów oazy
  dołączyli;-firma „Kowart” Jan Gryboś- RHD Kazimierz Firlit- Państwo Laskowscy
  Gór-Bet -Firma Meblowa Mariusz i Sławek—Firma WMG Marcin Górski
 6. W przyszłą na Klimkówce odbędzie Policyjny Piknik Rodzinny .Pokazy sprzętu policyjnego i wojskowego. Darmowa kuchnia.  Początek o godz. 15. Szczegóły  w gablocie.
 7. Z prasy katolickiej:  jest Gość Niedzielny z kolejną płytą Pisma Św., Niedziela, Mały Gość Niedzielny i prasa misyjna oraz pisma od Sióstr Karmelitanek z Krakowa.
Scroll to Top