Ogłoszenia parafialne

XVII Niedziela Zwykła

24.07.2022 r.

 

 1. XVII Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 popołudniu 16.00, KGR 8.00. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Będziemy prosić św. Krzysztofa patrona kierowców o bezpieczeństwo, rozwagę, kulturę i odpowiedzialność na drodze. Ofiary zebrane przy okazji poświęcenia przeznaczone są na zakup samochodów dla misjonarzy.
 2. Składka na tacę przeznaczona jest dla Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać za ofiarność.
 1. W tygodniu:
 • Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia o błogosławieństwo Boże w pracach żniwnych, za wszystkich rolników o bezpieczeństwo w pracach.
 • Poniedziałek – św. Jakuba, Apostoła
 • Wtorekśw. Joachima i Anny – rodziców NMP
 • Środa – Nowenna do MB Szkaplerznej, z odczytaniem próśb zapisanych na kartkach.
 • Piątek – św. Marty, Marii i Łazarza.
 1. Z prasy katolickiej jest Gość Niedzielny, Niedziela, dla dzieci Promyczek Dobra.
 1. Aspirantów, ministrantów i lektorów prosimy o posługę w dni powszednie również w czasie wakacji.
 1. Karty zdrowia i wpłaty na oazę może składać w kancelarii parafialnej. W przyszłą niedzielę składka do puszek będzie przeznaczona na przygotowywaną oazę parafialną. Do sponsorów  dołączyli: Sklep P. Artura Guzika; Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych „Ekomont” Krzysztof Brach.
 1. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowe za: + Marię Szczesną, Romana Muchę, Marię Winnicką, Helenę Stabach, Janinę Kudłaty, Józefa Garnucha, Helenę Koperniak, Krystynę Szymczyk. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii.
 2. Nasza parafia poszukuje mężczyzny, który podjął by się posługi jako kościelny. Szczegóły można omówić z ks. proboszczem. Chcielibyśmy, aby był to nasz parafianin, najlepiej emeryt, który byłby dyspozycyjny.

 

 

Scroll to Top