Ogłoszenia parafialne

22 Niedziela Zwykła

28.08.2022 r.

22 Niedziela Zwykła Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00, KGR 8.00. Popołudniu o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna z okazji Dożynek Gminnych. Szczegóły znajdziemy na plakacie i na stronach internetowych.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje w parafii. Bóg zapłać za ofiarność i zrozumienie. Bóg zapłać!

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00.

W tygodniu:

  • poniedziałek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  • środa – godz. 18.00 – Nowenna do MB Szkaplerznej, będziemy się modlić o dary Ducha św. i opiekę MB Szkaplerznej dla wszystkich podejmujących trud kształtowania umysłów i serc dzieci i młodzieży.
  • I czwartek 8.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Z racji I czwartku modlimy się za powołanych do służby Bożej i o powołania do kapłaństwa i zakonu.
  • I piątek Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.00. Zapraszamy na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W tym dniu modlimy się za misje i misjonarzy, składka przeznaczona jest na misje. Wyjazd do   chorych o godz. 9.00. Zgłoszenia nowych chorych lub starszych w zakrystii.
  • I sobota Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 17.30, różaniec poprowadzi I Róża Niewiast. Liturgię przygotuje DSM.

Spowiedź:

  • środa  – od godz. 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, aby nowy rok szkolny i katechetyczny rozpoczęły w stanie łaski uświęcającej. Będzie to równocześnie spowiedź I – piątkowa.
  • czwartek i piątek od godz. 17.00 – dla wszystkich.

Jest do nabycia nowy Gość Niedzielny, w którym znajdziemy wiele ciekawych artykułów, jest również Niedziela. Prasa ta także pomaga nam rozwijać naszą wiarę. Urząd Gminy Moszczenica informuje zainteresowanych mieszkańców gminy, że od dnia 1 września 2022 r. do dnia 15 września 2022 r. przyjmowane będą wnioski o przyznanie pomocy materialnej dla uczniów na rok szkolny 2022/2023. Formularze wniosków są do pobrania w Urzędzie Gminy Moszczenica, w szkołach i na stronie internetowej gminy. Prosimy jednocześnie o informację na temat konta bankowego właściwego dla przekazania przyznanej pomocy na formularzu załączonym do wniosku. Wypłata świadczeń nastąpi po otrzymaniu przez gminę środków na ten cel.

Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowa za śp. ++ Halinę Trzyna, Aleksandra Rafę, Stanisławę Markowicz, Helenę Kuna. Więcej informacji w gablocie i na stronie internetowej

Scroll to Top