Ogłoszenia

23 Niedziela Zwykła

04.09.20212 r.

 

 1. 23 Niedziela Zwykła Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i popołudniu o godz. 16.00. Na Granicach o 8.00. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00.
 1. W tygodniu:
 • środa – Nowenna do MB Szkaplerznej z odczytaniem próśb zapisanych na kartkach.
 • czwartekUroczystość Narodzenia NMP. Głównej Patronki Diecezji Tarnowskiej. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Poświęcenie ziarna siewnego na Mszach św.
 • piątek Zapraszamy na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Przypominamy , że przez cały tydzień od godz. 17.30 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • niedziela – na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci z parafii. W tym dniu rozpoczniemy kolejny Tydzień Wychowania.
 1. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 Radę Duszpasterską, Caritas, Róże Różańcowe, Rodziców modlących się za swoje dzieci, Grupę Apostolską Młodzieży, aspirantów, ministrantów, lektorów oraz DSM. Przez wspólną modlitwę chcemy rozpocząć nowy rok formacyjny. Zapraszamy do udziału w tej Mszy św.
 2. Ostatnia składka inwestycyjna wyniosła 5935 zł., natomiast w kopertach 3650 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 3. Odpust w sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Kobylance będzie w dniach 09 – 11 września. Szczegółowy plan w gablocie.
 4. Z prasy katolickiej proponujemy Gościa Niedzielnego, dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego i Promyczka Dobra oraz Niedzielę, która ma dodatek cena 10 zł.
 1. Zebranie Wiejskiego Sołectwa Moszczenica odbędzie się 11 września 2022 r.(niedziela) o godz. 12.00 w budynku Ośrodka Kultury i Biblioteki w Moszczenicy. W programie podjęcie uchwały o planowaniu przedsięwzięć w budżecie gminy na rok 2023. Informacja o realizowanych zadaniach gospodarczych w bieżącym roku.
 1. W przyszłą sobotę dwóch z naszych lektorów: Kamil Dobek i Mateusz Sokulski zostaną pobłogosławieni na ceremoniarzy, których zadaniem jest dbać o piękno liturgii w parafii. Mamy następnych dwóch kandydatów, którzy zaczną przygotowania do tej funkcji w Domu Rekolekcyjnym w Ciężkowicach. Gratulujemy lektorom i wyrażamy wdzięczność rodzicom.
 1. Poza parafią odprawiane są Msze św. za: ++ Adama Piotrowskiego, Ryszarda Gierę i Józefa Stępnia, Stanisława Kucharczyka, Józefa Garnucha, Zygmunta Wołkowicza. Szczegóły w gablocie i stronie internetowej.
 2. Do 20 września br. trwa rekrutacja na 5 letnie studia magisterskie z teologii oraz 2 letnie Podyplomowe Studia Teologiczno-Katechetyczne dla Nauczycieli na Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie. Studia te, przygotowują do nauczania religii w przedszkolach, szkole podstawowej i średniej. Ze względu na otwierające się miejsca pracy dla katechetów zachęcamy do podjęcia studiów na tarnowskim Wydziale.
 3. Pogrzeb śp. Władysławy Makowiec mamy ks. Andrzeja Makowca odbędzie się dzisiaj o godz. 14.00. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym…
Scroll to Top