Ogłoszenia

25 Niedziela Zwykła – 18 września 2022 r.

 1. 25 Niedziela Zwykła Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i popołudniu o godz. 16.00. Na Granicach o 8.00. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Wspominamy także św. Stanisława Kostkę, patrona polskiej młodzieży. Polecajmy młodych, aby na wzór swego patrona trwali przy Chrystusie i mieli odwagę o Nim świadczyć swoim życiem. Składka do puszek przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
 2. Msze św. codziennie o godz. 6.30 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. Odkrywajmy piękno tego spotkania z Chrystusem i prywatnej modlitwy.
 • środa – Nowenna do MB Szkaplerznej. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i zapisywania intencji na kartkach.
 • Piątek – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św.
 • Niedziela – dzień modlitw o trzeźwość. W Szczepanowie odbędą się uroczystości o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciw trzeźwości. Składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne. Bóg zapłać za ofiary.
 1. W tygodniu wspominamy:
 • wtorek – św. Andrzeja Kim Taegona, Pawła Chong Hasanga i Towarzyszy męcz.
 • Środa – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
 • Piątek – św. O. Pio z Pietrelciny
 1. Spotkania formacyjne:
 • wtorek – godz. 18.00 – klasy III wraz z rodzicami. Spotkanie organizacyjne. Obecność obowiązkowa!
 • piątek – godz. 18.00 rozpocznie się parafialne spotkanie młodzieży pt. „Jeśli nie święty, to kto? W programie Msza św., spotkanie w grupach – spotkanie ze świętym, relacja między grupowa, integracja i błogosławieństwo. Zapraszamy młodzież naszej parafii, Grupę Apostolską a obowiązkowo kl. VIII i klasa VII.
 • sobota – godz. 9.00ministranci ; 9.30 – aspiranci. Prosimy wszystkich o mobilizację, szczególnie lektorów.
 • DSM – sobota – godz. 9.00.

Zwracamy się z prośbą do rodziców o pomoc w zorganizowaniu tych spotkań, o przypomnienie dzieciom o spotkaniach czy posłudze przy ołtarzu.

 1. Przypominamy o wpisywaniu kandydatów do nowej Rady Parafialnej. Karteczki umieszczamy w skrzynce pod chórem.
 2. Z prasy katolickiej jest Gość Niedzielny w nim kolejna płyta z nagraniem Pisma św., Niedziela w cenie 10 zł. i prasa dla dzieci. Zapraszamy do lektury. W zakrystii są do nabycie Kalendarze Rolnicze w cenie 28 zł.
 3. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowe za: śp. + Marię Poznańską i Janinę Dąbrowską. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 4. Dziękujemy P. Antoniemu Pyzikowi za bezpłatne wypożyczenie rusztowań do pracy przy plebanii.
Scroll to Top