09.10.2022 r.

1. 28 Niedziela ZwykłaMsze św. o godz. 7.00, 9.00 , 11.00 – dla dzieci i 15.00. Na Granicach 8.00. Dzisiaj na wszystkich Mszach św. przeprowadza się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. jak i przystępujących do Komunii św.(dominicantes i communicantes)
  2. We czwartek o   17.00 rozpoczniemy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, na które składa się Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej i Różaniec, który ofiarujemy w intencji  Ojczyzny, naszej parafii i rodzin. O udekorowanie figury proszę IV Różę Niewiast.
  3. Msze św. w tygodniu o godz. 6.30, popołudniu o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 15.00. Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 16.30
  1. Różaniec:
  • codziennie o godz. 7.00 dla dzieci, o godz. 17. 00 dla wszystkich,
  • niedziela o godz. 15.00

Zachęcam do udziału dzieci, szczególnie młodzież klasy VIII, która przygotowuje się do sakramentu  bierzmowania, także młodzież szkół średnich. Odmawiajmy różaniec w domach rodzinnych.

1. Różaniec o godz. 17.00 poprowadzą: poniedziałek – róża V, wtorek – VI, środa – VII, piątek – VIII.
  2. piątek – Święto Edukacji i Dzień Nauczyciela. Różaniec ofiarujemy w intencji nauczycieli wychowawców, pracowników naszej szkoły. Polecać będziemy zmarłych nauczycieli.
  3. Dzień Papieski – przyszła niedziela. Chcemy w ten sposób wracać do nauczania św. Jana Pawła II. W tym dniu młodzież będzie przeprowadzać zbiórkę do puszek, która przeznaczona jest na stypendia dla uzdolnionej młodzieży, która nie możliwości finansowych by spełnić swoje plany i marzenia edukacyjne.
  4. Do piątku przyjmujemy jeszcze propozycje na kandydatów do Rady Parafialnej, lista zostanie opublikowana w przyszła niedzielę a w niedzielę 23 października wybierzemy nowa radę.
  5. Spotkania formacyjne:
  • wtorek – dzieci klas III i rodzice. Na Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie różańca.
  • piątek – na nabożeństwo różańcowe zapraszamy młodzież, Grupę Apostolską oraz obowiązkowo klasy 7 i 8. Po nabożeństwie spotkanie w grupach.
  • soboty – 8.00 – grupa biblijna; 9.00 – ministranci i DSM; 13.00 – próba zespołu „Rewolucja”
  1. Z prasy katolickiej polecamy bardzo ciekawy nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli. Promyczek Dobra to prasa dla dzieci.