Ogłoszenia parafialne

29 Niedziela Zwykła

16.10.2022 r.

 

 1. 29 Niedziela Zwykła – Msze św. o godz. 7.00, 9.00 , 11.00 i 15.00. Na Granicach 8.00. Dzisiaj obchodzimy XXII Dzień Papieski, który nasi hasło „Blask Prawdy”. Starajmy się poznawać nauczanie św. Jana Pawła II. Młodzież zbiera ofiary, które przeznaczone są na pomoc zdolnej młodzieży, która nie posiada środków na rozwijanie swoich umiejętności i talentów. W naszej diecezji stypendia w ostatnim czasie przydzielono 40 uczniom, rok rocznie liczba uczniów wynosi 100 osób. Dzisiaj w Krynicy o godz. 11.00 rozpocznie się Marsz dla rodziny i życia.
 1. W przyszła niedzielę w Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Będziemy polecać misjonarzy i misjonarki posługujących w różnych częściach świata. Składka przeznaczona jest na misje
 2. W tygodniu:
 • Msze św. o godz. 6.30 i 17.00, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.
 • poniedziałek św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.
 • wtorekśw. Łukasza, Ew. – Dzień Służby Zdrowia, różaniec ofiarujemy za wszystkich pracowników Służby Zdrowia.
 • czwartekśw. Jana Kantego.
 • sobota – Uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, patrona Małopolski.   
 1. Różaniec
 • codziennie o godz. 7.00 dla dzieci, o godz. 17. 00 dla wszystkich,
 • niedziela o godz. 15.00
 • Różaniec poprowadzą o godz. 17.00: poniedziałek – Róża mężczyzn;  wtorek – klasa VIA;  środa – klasa VIB;  czwartek – Rodzice modlący się za dzieci; piątek – Caritas
 1. Spotkania:
 • piątek – Rada Parafialna po Mszy św. wieczornej.
 • sobota – DSM godz. 8.30
 1. Od następnej niedzieli młodzież będzie rozprowadzać znicze w ramach „Akcja znicz”. Ofiary zebrane przeznaczone są na oazę organizowaną przez naszą parafię. Ta akcja będzie przeprowadzona także 30 października w kościele a 1 listopada w kościele i na cmentarzu.
 1. Z prasy katolickiej polecam nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli. W zakrystii są też kalendarze ścienne na 2023 rok.
 1. Pod chórem są do zabrania karty na wypominki. Zadbajmy o groby naszych bliskich.
 1. Lista kandydatów do Rady Parafialnej jest wywieszona w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej. W przyszłą niedzielę dokonamy wyboru nowej Rady Parafialnej.
 1. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. za śp. ++ Helenę Koperniak, Zygmunta Wołkowicza, Marię Stec, Helenę Zielińską, Józefa Podolskiego, Longina Pawlaka, Zofię Kucharczyk. Szczegóły w gablocie.

Wszystkim Parafianom życzymy zdrowia wielu łaski i sił na nadchodzący tydzień

Scroll to Top