Ogłoszenia

30 Niedziela Zwykła

23.10.2022 r.

 1. 30 Niedziela Zwykła – Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00, o 15.00 różaniec a po nim Msza św. Na Granicach o godz. 8.00. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Różaniec ofiarujemy za misjonarzy duchownych i świeckich, którzy ewangelizują w różnych częściach świata. Zainteresujmy się też prasą misyjną. Składka przeznaczona jest na misje.
 2. Dzisiaj wybieramy Radę Duszpasterską naszej parafii. Na karteczkach umieszczonych pod chórem wypisani są kandydaci. Prosimy o zaznaczenie jednej osoby. Karteczki umieszczamy w skrzynce na intencje nowennowe. Zachęcamy, aby solidnie podejść do tego głosowania.
 1. Msze św. w tygodniu o godz. 6.30 i 17.00. Od godz. 16.30 adorujemy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. /możliwość spowiedzi/
 1. Różaniec codziennie
 • 7.00 dla dzieci
 • 17.00 dla wszystkich

Różaniec poprowadzą:

Poniedziałek – kl. VIIIA ; wtorek – klasa VIIIB – jest to jedna z form przygotowania do sakramentu bierzmowania; środa – Róża misyjna; czwartek – Klub Honorowych Dawców Krwi; piątek – Dziewczęca Służba Maryjna.

 1. Spowiedź przed Wszystkimi Świętymi:
 • w czasie różańca rano i wieczorem. Zadbajmy o stan łaski uświęcającej by pomagać duszom w czyśćcu cierpiącym.
 1. Wypominki można składać w zakrystii. Są one formą uczynku miłosierdzia: modlić się za   żywych i umarłych.
 1. Młodzież dzisiaj rozprowadza znicze przy kościele a w następną niedzielę i Wszystkich Świętych przy kościele i przy cmentarzu. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na oazę parafialną dzieci i młodzieży. Prosimy o życzliwe potraktowanie tej inicjatywy.
 1. W poniedziałek 31 października o godz. 17.15 z placu przy kościele wyjazd na Dekanalne Spotkanie Młodzieży „Noc Świętych”. Koszt wyjazdu 10 zł, druga osoba z rodziny 5 zł, trzecia 0 zł. Potrzebna jest także zgoda rodziców. Formularz dostępny jest na stronie facebookowej Grupy Młodzieżowej.
 1. Spotkania:
 • sobota – godz. 18.15 – ministranci, lektorzy.

Prosimy rodziców, by umożliwili swoim synom przybycie, gdyż będą omawiane rzeczy związane z Uroczystością Wszystkich Świętych.

 1. W sobotę na godz. 9.00 prosimy parafian: o d Ronda – od P. Stępień do P. Florek do sprzątania Starego kościoła.

 

Scroll to Top