Ogłoszenia

32 Niedziela Zwykła

06.11.2022 r.

 

 1. Msze święte dzisiaj o 7.00; 9.00, 11.00 i 15.00, na Granicach 8.00. Po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 14.30 różaniec wraz z odczytaniem wypominek.
 2. Za tydzień w niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji ofiarą do puszek wspieramy „Kościół w potrzebie”  Jest to również Światowy Dzień Ubogiego.
 1. W piątek przypada 104 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Obejmijmy modlitwą naszą Ojczyznę i nas samych. Niech na naszych domach zawisną flagi narodowe, niech będzie to przejaw naszego patriotyzmu. Polecajmy trudne sprawy, które przyszło nam przeżywać związane z sytuacją międzynarodową i podważaniem podstawowych wartości chrześcijańskich. Biskup Ordynariusz na ten dzień udzielił dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych.
 1. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny w czwartek na godz. 13.00. Będą w niej uczestniczyli uczniowie i wychowawcy naszej szkoły, zapraszamy także rodziców i tych wszystkich, którzy pragną wspierać naszą Ojczyznę modlitwą.
 1. W poniedziałek i wtorek zapraszamy do modlitwy różańcowej wraz z odczytaniem wypominek o godz. 16.30. Podejmujmy także modlitwę za zmarłych w naszych rodzinach wraz z dziećmi.
 1. W tygodniu:
 • Msze św. w dni powszednie o godz. 6.30 i 17.00. Zapraszamy! Od godz. 16.30 prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu a od środy Koronka do Bożego Miłosierdzia Ofiarujemy ją za naszych bliskich zmarłych i wypominanych w naszym kościele. Prosimy, abyście chcieli adorować Pana Jezusa. Ten czas może stać się wielkim darem dla nas.
 • Środa – nowenna do MB Szkaplerznej wraz z odczytaniem próśb zapisanych na kartkach.
 1. Zachęcamy do przeczytania dzisiejszego Gościa Niedzielnego, Niedzieli, prasy misyjnej, dla dzieci jest Promyczek Dobra i Mały Gość Niedzielny.
 1. Dziękujemy Panu Wójtowi za wypożyczenie namiotu dla młodzieży rozprowadzającej znicze przy cmentarzu, Pani Dyrektor GOK i Biblioteki za wypożyczenie nagłośnienia na cmentarz.
 1. W następną niedzielę młodzież będzie rozprowadzać ciasto, dochód przeznaczony jest na oazę, którą chcemy zorganizować w przyszłym roku utrzymując ceny z tegorocznego wyjazdu. Chętnych prosimy o przywiezienie ciasta w sobotę w godz. 18 -20.00. Dziękujemy za zrozumienie i piękny dar serca. Bóg zapłać! Są jeszcze do nabycia znicze i kwiaty w przedsionku naszego kościoła. Dziękujemy P. Rzepkowej za ofiarowanie kwiatów.
 1. Spotkania:
 • Wtorek – klasy III przygotowujące się do I Komunii i spowiedzi.
 • Środa – Caritas – godz. 15.30
 • Przyszła niedziela zapraszamy dzieci z naszej parafii na tę specjalną Mszę św. dla nich o godz. 11.00.
 1. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowe za śp. Władysława Wałęgę, Bogdana Dudka, Jana Kalisza. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej.
 1. Do wieczności odeszła nasza parafianka śp. + Stanisława Kutaś. Dobry Jezu …
Scroll to Top