II Niedziela Adwentu – 04.12. 2022 r.

1. II Niedziela Adwentu. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 11.00, popołudniu o 15.00 na Granicach 8.00. Modlimy się za Kościół na Wschodzie, składka do puszek przeznaczona jest na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  2. Dzisiaj można nabyć świece na wigilijny stół w cenie od 9 zł. mała i od 24 zł. duża. Jest to Świąteczne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  1. Msza św. roratnie w dni powszednie o godz. 6.45, w sobotę o godz. 7.30. Od godz. 6.30 śpiewane są Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Zapraszamy na roraty dorosłych, młodzież, a szczególnie dzieci z lampionami.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie ze św. Mikołajem ministrantów, Lektorów i DSM.
  1. W czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – Msze św. o godz. 6.30, 10.00 i 17.00. W tym dniu nie ma rorat dla dzieci.
  1. W przyszła niedzielę Msza św. dla dzieci o godz. 11.00.
  1. W przyszła niedzielę młodzież rozprowadzać będzie ciasto. Ofiary przeznaczone są na planowaną oazę dzieci i młodzieży z naszej parafii w przyszłym roku. Prosimy o przywiezienie ciasta w sobotę w godz. 18.00 – 19.00. Bóg zapłać za zaangażowanie i wsparcie tego dzieła.
  1. Jest ciekawy nowy Gość Niedzielny, Niedziela. Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra.
  1. Strażacy OSP Moszczenica dziękują za wsparcie przy okazji rozprowadzanych kalendarzy.
  1. Bóg zapłać za ostatnią składkę na ogrzewanie kościoła, oraz ofiary na utrzymanie kościoła złożone w kopertach i na parafialne konto.
  1. Spotkania:
  • Wtorek – godz. 17.00 – klasy III z rodzicami.
  • Sobota – DSM – godz. 9.00