Ogłoszenia – Boże Narodzenie

Boże Narodzenie

25.12. 2022 r.

1. Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00.  Na Granicach o 8.00, popołudniu o 15.00
  2. Poniedziałek – Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. o godz. 7.00; 9.00, 11.00, 15.00 Na Granicach 8.00. Poświęceniem owsa na Mszach św. Składka jutrzejsza przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. O godz. 11.00 rozesłanie Kolędników Misyjnych.
  • Wtorek – św. Jana Ewangelisty. Na Mszach poświęcenie wina.
  • Środa – Świętych Młodzianków Męczenników. Modlić będziemy się w intencji wszystkich dzieci z naszej parafii. Zapraszamy rodziców z dziećmi, którym zostanie udzielone błogosławieństwo.
  • Piątek – Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa – dzień jubileuszy małżeńskich. Msze św. o godz. 6.30, 10.00 i 17.00. Na Mszy św. o godz. 17.00 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
  • Sobota – Zakończenie Starego Roku. Msze św. o godz. 6.30 i popołudniu o godz. 16.00 Nieszpory i Msza św. dziękczynna za cały przeżyty rok 2022.
  • Przyszła niedziela – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi(Nowy Rok). Jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

Jeśli chcesz, aby Jezus narodził się u ciebie

Musisz swoimi rękami odebrać Go od Matki

I umieścić w swojej duszy, w swojej rodzinie,

w miejscu pracy, w gronie przyjaciół, narodzie,

tak jak swoimi rękami musisz wziąć opłatek ze stołu,

podejść z nim do drugiego człowieka.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia

Życzą Duszpasterze.