św. Szczepana, Pierwszego Męczennika

Świętego Szczepana, Pierwszego Męczennika.

26.12.2021 r.

 

  1. Msze św. o godz. 7.00; 8.00 Granice, 9.00, 11.00 i popołudniu o 15.00. na Mszy św. o godz. 11.00 rozesłanie Kolędników Misyjnych. Dzieci zagoszczą w naszych domach dzisiaj popołudniu. Przyjmijmy je życzliwie.
  1. We sobotę ostatni dzień tego roku. O godzinie 16.00 nabożeństwo dziękczynno – błagalne, na które będą się składać: Nieszpory, Tedeum i Msza św.
  1. Niedziela – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00.
  1. Składamy podziękowanie za przygotowanie naszego kościoła do Uroczystości Bożego Narodzenia rodzicom dzieci klasy VI, Paniom Ani i Uli dziękuję za przygotowanie dekoracji. Wyrażamy wdzięczność LSO, DSM, młodzieży, Chórowi „Małopolanie”, Panu Kościelnemu , Panu Organiście, Paniom z Caritasu. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom uczestniczącym w roratach. Państwu Ciszczonikom za ofiarowanie choinek do kościoła. Panom Sławkowi Skrobotowi i Marcelowi Duszy za przywiezienie choinek do kościoła. Braciom Kapłanom za posługę i otwarte serce dla drugiego człowieka. Wam Wszystkim Drodzy Parafianie i Goście za świadectwo wiary, przywiązanie do Kościoła i Tradycji.
  1. Od jutra pragniemy rozpocząć wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Przygotujmy krzyż świece, wodę święconą, Pismo św. Kapłan nawiedzający nasze domy niesie Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. W miarę możliwości zgromadźmy się całymi rodzinami, niech będzie to czas modlitwy jak również rozmowy duszpasterskiej. Prosimy o przywiezienie i odwiezienie księdza.
Scroll to Top