OGŁOSZENIA

Święto Chrztu Pańskiego

08.01.2023r.

 

 1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00; 8.00KGR; 9.00; 11.00 i 15.00. Wspominając chrzest Pana Jezusa, dziękujemy za nasz chrzest, przez który staliśmy się dziećmi Boga i Kościoła. Pamiętajmy w modlitwach o naszych rodzicach, chrzestnych i wszystkich tych dzięki którym wzrastaliśmy w wierze. Dzisiaj kończy się okres Narodzenia Pańskiego.
 1. W tygodniu:
 • Msze św. 6.30 i 17.00.
 •  W środę Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej
 •  Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30.
 1. Spotkania:
 • środa – Caritas o godz. 15.30
 • sobota – godz. 9.00 – DSM.
 1. Są nowe numery Gościa Niedzielnego, Niedzieli a w niej dodatek o zmarłym papieżu seniorze Benedykcie XVI. Korzystajmy z licznych artykułów ubogacających naszą wiarę i moralność.
 2. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowe za śp. ++ Edwardem Gierą, Andrzejem niemcem, Tomaszem Kuną, Marią Szczesny, Jerzym Mrukiem, Aleksandrem Rafą, Zofią Duszowicz, Joanną Przepióra, Janiną Kudłaty, Waldemarem Orlińskim, Adamem Piotrowskim, Józefem Podolskim. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej.
 3. Klub Honorowych Dawców Krwi w Moszczenicy organizuje akcję „Ciasto dla Przemka Niemca”, która odbędzie się w przyszłą niedzielę przy naszym kościele. Ofiary zebrane będą przeznaczone na dalsze leczenie p. Przemka, który od dwóch lat zmaga się z chorobą nowotworową. Prosimy, aby ciasto przywieźć w sobotę 14 stycznia od godz. 17.00 do dolnego kościoła.

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top