Ogłoszenia

II Niedziela Zwykła

15.01.2023 r.

 

  1.  II Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 7.00; 8.00KGR; 9.00; 11.00 i 15.00. Dzisiaj Kub Honorowych dawców Krwi w Moszczenicy organizuje akcję „Ciasto dla Przemka Niemca”. Ofiary przeznaczone są na dalsze leczenie p. Przemka. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali ciasto.
  2. W tygodniu Msze św.:
  •  codziennie o godz. 6.30 i 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.
  • środa – Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, by to nabożeństwo stało się pomocą w naszych codziennych sprawach, radościach i trudach. Dalej zachęcamy do wypisywania próśb i podziękowań na kartkach. 
  1. Od środy rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  1. W sobotę i niedzielę obchodzimy dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Dziadkach.
  1. W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia dokonujemy rozliczeń podatkowych. Polskie prawo daje nam możliwość przekazania 1% naszego podatku na rzecz wybranej przez nas organizacji pożytku publicznego. Wielkość naszego podatku nie ulega zmianie – my jedynie decydujemy o jego przeznaczeniu. Zwracamy się z serdeczną prośbą i apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazania 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej.
  1. W przyszła niedzielę składka będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła i ubezpieczenie kościoła i budynków parafialnych. Dziękujemy za zrozumienie i ofiarność. Na Mszy św. o godz. 11.00 będzie kolędował chór ze Staszkówki „Dominanta”
  1. Dekanalne Spotkanie Młodzieży odbędzie się w naszym kościele w sobotę 21 stycznia o godz. 18.00. W programie: Liturgia Słowa Bożego, Adoracja Najświętszego Sakramentu, wspólne kolędowanie i integracja. Zapraszamy młodzież naszej parafii, klasy VII i VIII obowiązkowo. O godz. 9.00 spotkanie DSM.
  1. Zwracamy się z prośbą do wszystkich kierowców parkujących samochody na placu przykościelny, prosimy by czynić to zgodnie ze schematem umieszczonym na tablicy, parkować od końca placu, by nie zablokować miejsc oraz nie zastawiać wjazdu i przejazdu w stronę wikarówki. Czyńmy to ze względów bezpieczeństwa./pogotowie, straż/

 

KOLĘDA:

 

 

 

Scroll to Top