Ogłoszenia

X Niedziela Zwykła

11.06.2023 r.

 

 1. 10 Niedziela Zwykła – Msze św. dzisiaj o godz. 7.00, 8.00KGR, 9.00, 11.00 , 16.00. Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. O godz. 11.00 Msza św. dla dzieci i procesja z Najśw. Sakramentem.
 2. Oktawa Bożego Ciała codziennie do czwartku o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci sypiące kwiaty, dzwoniące , dzieci I komunijne w swoich strojach, panie do feretronów, strażaków, ministrantów, lektorów i DSM.
 3. Za tydzień 18 czerwca Diecezjalne Święto Rodziny. Uroczystości odbędą się przy ołtarzu papieskim w Starym Sączu. Szczegóły w gablocie.
 1. W tygodniu:
 • Msze św. o godz. 6.30 i 18.00.
 • Wtorek – kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 Msza św. następnie procesja z figura MB Fatimskiej i różaniec. O przystrojenie figury prosimy Róże Mężczyzn.
 • środa Nowenna do M B Szkaplerznej wraz z odczytaniem intencji zapisanych na kartkach. Po Mszy św. spotkanie Caritasu.
 • czwartek – o godz. 18.00 Msza św. na zakończenie oktawy Bożego Ciała i uroczyste błogosławieństwo dzieci. W tym dniu przypada 11 rocznica objęcia diecezji przez bp. Andrzeja Jeża. Polecajmy posługę naszego biskupa Dobremu Bogu.
 • Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 6.30, 18.00 i w Kaplicy na Granicach, która jest pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.00. jest to Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego. Obejmijmy naszą modlitwą Kapłanów Rodaków, tych którzy posługiwali i posługują w naszej parafii, wypraszając siły, potrzebne łaski w działaniach duszpasterskich.
 • Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.O godz. 9.00 spotkanie DSM.
 1. W zakrystii i kancelarii parafialnej można odebrać karty zgłoszeniowe i karty zdrowia na oazę organizowaną przez naszą parafię. Zachęcamy szczególnie ministrantów, dziewczynki z DSM-u. Oferta jest bardzo ciekawa, więc można skorzystać.
 2. Rodzicom bierzmowanych dziękujemy za dar dla naszego kościoła w postaci nowych dzwonków i obrusu ołtarzowego.
 3. W niedzielę 18 czerwca przy Kompleksie Sportowym „Orlik” w Moszczenicy odbędzie się Piknik Rodzinny na powitanie lata. Początek już od godz. 9.00, natomiast o godz. 15.00 oficjalne otwarcie pikniku. O wielu atrakcjach m.in. koncercie zespołu „Na cztery” możemy się dowiedzieć z plakatu, oraz stron na facebooku. Odbędzie się też akcja oddawania krwi organizowana przez HDK przy OSP w Moszczenicy.
 4. Poza parafią odprawiane są Msze św. pogrzebowe za śp. ++ Marię Żegleń; Bogdana Kulińskiego; Józefę Krupę; Zygmunta Pyzika; Adama Busia; Annę Dobek; Stanisławę Kutaś, Natalię Brach; Macieja Wałęgę, Władysławę Stec. Szczegółowe informacje na stronie internetowej i w gablocie.
Scroll to Top