Ogłoszenia parafialne

XI Niedziela Zwykła

18.06.2023 r.

 

 1. XI Niedziela ZwykłaMsze św. o godz. 7.00, 8.00KGR, 9.00, 11.00, popołudniu 16.00. Dzisiaj przeżywamy Diecezjalne Święto Rodziny. Jest to dzień wdzięczności Bogu za każde małżeństwo i rodzinę.
 2. Dzisiaj na obiektach sportowych „Orlik” piknik rodzinny na rozpoczęcie wakacji. Zapraszamy do wspólnego świętowania. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Wystąpi też zespół „Na cztery”
 1. W tygodniu:
 • Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Nabożeństwo do Serca Jezusowo o godz. 18.00. od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • ŚrodaNowenna do M.B. Szkaplerznej z odczytaniem próśb zapisanych na kartką i modlitwą w int. dzieci i młodzieży kończących rok szkolny z prośba o dobrze przeżyte
 • Piątek – uroczyste zakończenie roku szkolnego i katechetycznego – Msza św. o godz. 8.00.
 • Sobotauroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela.
 1. Składamy podziękowanie za godne uwielbienie Chrystusa Eucharystycznego w Boże Ciało i przez całą oktawę. Bóg zapłać za przygotowanie Ołtarzy, OSP Moszczenica, Liturgicznej służbie Ołtarza, DSM, paniom niosącym feretrony, kościelnemu, P. organiście. Rodzicom i dzieciom sypiącym kwiaty, dzwoniącym, kapłanom. Wszystkim za piękny dar modlitwy i wyznania wiary.
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny i Niedziela. Dla dzieci nowy Mały Gość Niedzielny a w nim niespodzianka.
 1. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na prowadzone prace parafialne. Dziękujemy za zrozumienie i ofiarność. Bóg zapłać!
 1. Prosimy o oddawanie kart personalnych na oazę do 25 czerwca. Dziękujemy sponsorom i osobom wspierającym zorganizowanie oazy parafialnej. Bóg zapłać!
 1. Pamiętajmy, że czas wakacji nie jest czasem wolnym od Boga. Niech uczestnictwo we Mszach św., modlitwa, dobre czyny umacniają nas w miłości do Boga i drugiego człowieka, niech będą świadectwem naszego chrześcijaństwa.
 1. W kancelarii parafialnej trwają zapisy na 41. Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę 17 – 25 sierpnia 2023 r. Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 200 zł. Jeśli z domu idzie więcej osób, następna płaci 150 zł. A trzecia osoba z domu 100 zł.

 

Scroll to Top