Ogłoszenia

XII Niedziela Zwykła

25.06.2023 r.

 1. XII Niedziela ZwykłaMsze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00, popołudniu 16.00. W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych. W Kaplicy na Granicach Msza św. o godz. 8.00. Dzisiaj składka inwestycyjna. Bóg zapłać za wszystkie ofiary!
 2. W tygodniu:
 • Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zakończenie nabożeństw do Serca Pana Jezusa w piątek.
 • środa – Nowenna do MB Szkaplerznej.
 • czwartek – Uroczystość św. Piotra i Pawła, Apostołów. Msze św. o godz. 6.30, 10.00 i popołudniu o godz. 18.00. Składka tzw. Świętopietrze przeznaczona jest do dyspozycji papieża. Modlimy się o bezpieczne i spokojne wakacje dla dzieci i młodzieży.
 • I sobota – Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu NMP. Różaniec o godz. 17.30 poprowadzą Rodziny modlące się za dzieci. DSM przygotuje liturgię.
 1. Już wkrótce będziemy przeżywać Wielki Odpust Tuchowski 2023. Będzie on trwał od 1 do 9 lipca. Dokładny program odpustu znajduje się na plakacie. Pragniemy się udać z pieszą pielgrzymką do Tuchowa w wtorek 4 lipca. Prosimy o zapisy w zakrystii lub kancelarii do przyszłej niedzieli.
 1. Z prasy katolickiej jest Gość Niedzielny, Niedziela, prasa dla dzieci i prasa misyjna, przez którą wspieramy dzieła misyjne.
 1. Stowarzyszenie Kulturalne „Hucuł” w Regetowie oraz Stadnina Koni Huculskich „Gładyszów” zapraszają na Wakacyjne spotkanie z operą „Krakowiacy i Górale czyli cud mniemany”, które odbędzie się 1 lipca o godz. 21.00 w Stadninie Koni Huculskich w Regetowie. Cena biletu 70 zł. rezerwacja biletów pod nr Tel. 18 – 351 00 18. Wyjazd przygotował także GOK. Cena 100 zł.
 1. Organizatorzy festiwalu SKOWRONECZEK, serdecznie zapraszają na koncert laureatów, który odbędzie się w niedzielę 2 lipca o godz. 17.00 w Sądeckim Amfiteatrze w Parku Strzeleckim. Wśród pięknie śpiewających dzieci z całej polski, wystąpią także Promyczki Dobra, a koncert będzie rejestrowany i emitowany na antenie TVP ABC. Wejściówki są do odebrania w zakrystii. Każde dziecko otrzyma też darmowe lody od firmy „Koral”
 1. Trwają zapisy na 41 Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na jasną Górę.
 1. Od 1 czerwca 2023 r, trwa rekrutacja na studia magisterskie z teologii na Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie:

– na specjalność katechetyczno-pastoralną dla osób świeckich i zakonnych przygotowują do nauczania religii w przedszkolach, szkole podstawowej i średniej.

– oraz na 2 letnie Podyplomowe Studia Teologiczno-Katechetyczne dla Nauczycieli. Ze względu na otwierające się miejsca pracy dla katechetów tym bardziej zachęcamy do podjęcia

studiów na Tarnowskim Wydziale. Szczegółowe informacje na stronie: wt-tarnow.upjp2.edu.pl, www.wsd.tarnow.pl, lub w sekretariacie, pod numerem tel.: 14/ 622 33 31. email: wteol@diecezja.tarnow.pl; wt-tarnow@upjp2.edu.pl

 1. Zmarła Mama ks. Mariusza, Śp. + Maria Mucha. Pogrzeb odbędzie się w Bobowej w poniedziałek o godz.12. Dobry Jezu …
Scroll to Top