XIII Niedziela Zwykła

02. 07. 2023 r.

1. XIII Niedziela ZwykłaMsze św. o godz. 7.00, , 9.00, 11.00, popołudniu 16.00; KGR 8.00. Rozpoczął się czas wakacji, urlopów, niech to będzie również czas rozwoju duchowego przez modlitwę, niedzielną Mszę św., dobro i wzajemną życzliwość. Rodziców prosimy, aby zadbali o swoje dzieci, by mogli rozwijać swoją wiarę i uświęcać się przez sakramenty święte. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona jest na cele kurialne jako I miesiąca. Bóg zapłać za ostatnia składkę inwestycyjną i w kopertach na utrzymanie kościoła.
  • Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • środa – Nowenna do MB Szkaplerznej. Prosimy o zapisywanie intencji.
  • I czwartekmodlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy- jest ona patronką misji Diecezji Tarnowskiej, jak również Apostolstwa Chorych.
  • I piątekMsze św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o 6.30 i 18.00. W tym dniu wspieramy modlitwą i ofiarą misje i misjonarzy. O godz. 9.00 wyjazd do chorych. W tym dniu rozpoczniemy nowennę do MB Szkaplerznej, która przygotuje nas do uroczystości odpustowej ku czci MB Szkaplerznej, który będzie w niedzielę 16 lipca.
  1. We wtorek wyruszy piesza pielgrzymka do Tuchowa. Wyjście od Kaplicy na Granicach o godz. 7.00. Powrót indywidualnie.
  2.  Z prasy katolickiej jest Gość Niedzielny, Niedziela, prasa dla dzieci i prasa misyjna.
  1. Spowiedź:
  • Środa, czwartek i piątek – od godz. 17.00 oraz rano codziennie pół godziny przed Mszą św.
  1. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowe za śp. Janusz Wal, Czesława(F) Dutka; Przemysław Niemiec; Janusz Kurzawa; Stanisław Kucharczyk; Halina Smoleń; Władysława(F) Kucharczyk; Stanisława(F) Dziadzio. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej.
  2. Przypominamy, że kancelaria jest czynna w dni powszednie po Mszy św. porannej i wieczornej. Sprawy załatwiają obecni księża.