Ogłoszenia parafialne

XXIX Niedziela Zwykła

22.10.2023 r.

 

 1. XXIX Niedziela Zwykła Msze św. o godz. 7.00, 9.00 , 00 i 15.00. Na Granicach 8.00. Przeżywamy Uroczystość św. Jana Pawła II, który patronuje Małopolsce. Na wszystkich Mszach św. przeprowadza się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. jak i przystępujących do Komunii św.(dominicantes i communicantes). Rozpoczyna się także Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na misje.
 1. Msze św. w tygodniu o godz. 6.30, popołudniu o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 15.00.
 2. Różaniec:
 • codziennie o godz. 7.00 dla dzieci, w sobotę o godz. 8.00
 • 17. 00 dla wszystkich,
 • niedziela o godz. 15.00
         Zachęcam do udziału dzieci, młodzież szkół średnich. Odmawiajmy różaniec w domach rodzinnych.
 1. Różaniec o godz. 17.00 poprowadzą: poniedziałek – kl. VI A, wtorek – kl. VI B, środa – Caritas, czwartek – DSM, piątek – Rada Duszpasterska.
 2. Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Gminy Moszczenica oraz Ośrodek Kultury i Biblioteki zapraszają na Przegląd Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej, który odbędzie się dzisiaj(22 października) o godz. 17.00 w naszym kościele. Wystąpią chóry: Małopolanie z Moszczenicy, Cantabile z Łużnej, Fatima z Rożnowic i Dominanta ze Staszkówki.
 3. Młodzież rozprowadza znicze. Dochód przeznaczony jest na wyjazd formacyjny i oazę. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy.
 4. Pod chórem są do zabrania kartki na wypominki.
 1. Wyjazd na pielgrzymkę w sobotę/28 października/o godz. 6.00 z placu przy kościele.
 1. Z prasy katolickiej polecamy nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli. Mały Gość Niedzielny to prasa dla dzieci.
 1. W czasie liturgii przyjmujemy różne postawy, które są wyrazem naszej czci wobec Boga ale wyrażają również nasze zaangażowanie i gotowość do wypełnienia woli Bożej. Chcielibyśmy, aby w czasie końcowego błogosławieństwa przyjmować postawę stojącą, która wyraża naszą gotowość do przyjęcia błogosławieństwa Bożego oraz do wypełnienia posłannictwa jakim jest świadectwo o Jezusie Chrystusie naszym życiem, pracą i chrześcijański stylem życia.
Scroll to Top