Msze Święte:

Dni Powszechne:

W niedziele i święta

Nabożeństwa:

W niedzielę przed każdą mszą św. Wspominamy naszych zmarłych, polecając ich Bogu w modlitwie.

W każdą środę na mszy św. wieczornej odprawiamy Nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej, w czasie której polecamy wstawiennictwu Maryi wszystkie nasze codzienne prośby, dziękczynienia i przebłagania.

W każdy piątek na mszy św. wieczornej odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Pierwszy Czwartek miesiąca na mszy św. wieczornej modlimy się w intencji powołanych do służby Bożej oraz o nowe, liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego z naszej parafii i naszej diecezji.

Pierwszy Piątek miesiąca wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy własne i całego świata. Nabożeństwa wynagradzające w czasie mszy św. o 630 i 1800 (1700).

Pierwszą Sobotę miesiąca na mszy św. wieczornej Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na:

– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, przed niedzielną mszą św. popołudniową.

– Drogę Krzyżową w każdy piątek po mszy św. porannej i przed mszą św. wieczorną.

– Rekolekcje Wielkopostne.

W maju oddajemy cześć Matce Bożej, odmawiając Litanię Loretańską.

W czerwcu odmawiamy Litanię do Serca Pana Jezusa.

W październiku po mszach św. modlimy się modlitwą różańcową.

W okresie Adwentu czcimy Matkę Bożą na Roratach o godz. 640.

W drugą niedzielę maja obchodzimy odpust parafialny ku czci św. Izydora Rolnika.

W niedzielę po 16 lipca czcimy naszą patronkę – Matkę Bożą Szkaplerzną.