Ogłoszenia parafialne

XVI Niedziela Zwykła

23.07.2023 r.

 

 1. XVI Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 popołudniu 16.00, KGR 8.00. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Będziemy prosić św. Krzysztofa patrona kierowców o bezpieczeństwo, rozwagę, kulturę i odpowiedzialność na drodze. Ofiary zebrane przy okazji poświęcenia przeznaczone są na zakup samochodów dla misjonarzy.
 2. Dzisiejsza składka na tacę przeznaczona jest dla Seminarium Duchowne w Tarnowie. Bóg zapłać za ofiarność.
 3. W tygodniu:
 • Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia o błogosławieństwo Boże w pracach żniwnych, za wszystkich rolników o bezpieczeństwo w pracach.
 • Poniedziałek – św. Kingi, dziewicy, patronki diecezji.
 • Wtorek – święto św. Jakuba, Apostoła.
 • Środa – św. Joachima i Anny – rodziców NMP. Nowenna do MB Szkaplerznej, z odczytaniem próśb zapisanych na kartkach.
 • Sobota – św. Marty, Marii i Łazarza.
 1. Z prasy katolickiej jest Gość Niedzielny, Niedziela, dla dzieci Promyczek Dobra.
 2. Aspirantów, ministrantów i lektorów prosimy o posługę w dni powszednie również w czasie wakacji.
 3. Do sponsorów dołączyli: Firma „SO-BUD”, p. Grzegorz Dziadzio i Anonimowy Ofiarodawca. W następną niedzielę ogłosimy następnych sponsorów. Niech Bóg wynagrodzi Waszą hojność. W czasie oazy odprawiając Mszę Św. i w modlitwach, będziemy pamiętać o ofiarodawcach.
 4. Dzisiaj o godzinie 17.00 w kościele spotkanie z uczestnikami i rodzicem a w środę 26 lipca, o godzinie 13.00, z placu przy kościele wyjazd na oazę.
Scroll to Top