Ogłoszenia

XXI Niedziela Zwykła

27.08.2023 r.

 

 1. XXI Niedziela Zwykła Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 16.00, KGR 8.00.
 2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00. Klub Honorowych Dawców Krwi z Moszczenicy organizuje 3 września(przyszła niedziela) zbiórkę krwi w naszym dolnym kościele. Szczegóły na plakatach i stronach internetowych.
 3. W tygodniu:
 • Msze św. o godz. 6.30 i 18.00, od godz. 17.30 prywatna adoracja Najśw. Sakramentu,
 • poniedziałek – św. Augustyna, bpa i dok. Kość.
 • wtorek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
 • środa – godz. 18.00 – Nowenna do MB Szkaplerznej, będziemy się modlić o dary Ducha św. i opiekę MB Szkaplerznej dla wszystkich podejmujących trud kształtowania umysłów i serc dzieci i młodzieży.
 • I piątek Msze św. wotywne o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30  i 18.00. Zapraszamy na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W tym dniu modlimy się za misje i misjonarzy, składka przeznaczona jest na misje. Wyjazd do   chorych o godz. 9.00.
 • I sobota Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 17.30, różaniec poprowadzi III Róża Niewiast. Liturgię przygotuje DSM.
 1. Spowiedź:
 • środa, czwartek i piątek od godz. 17.00 – zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, aby nowy rok szkolny i katechetyczny rozpoczęły w stanie łaski uświęcającej. Będzie to równocześnie spowiedź I – piątkowa.
 1. Jest do nabycia nowy Gość Niedzielny, w którym znajdziemy wiele ciekawych artykułów, jest również Niedziela. Prasa ta także pomaga nam odpowiedzieć Kim jest dla nas Jezus Chrystus.
 2. Składamy podziękowanie za ofiary złożone na remont wikarowki. Bóg zapłać!
 3. W wyniku donosu do Ochrony Środowiska zmuszeni byliśmy wyłączyć melodyjki z naszej wieży kościelnej. W ich miejsce będzie brzmiał dzwon. Szkoda, że wśród nas są ludzie, którzy potrafią być złośliwi i zakłamani w swojej wierze i nie mają odwagi rozmawiać, tylko anonimowo wysyłać donosy. Modlimy się o ich nawrócenie.

Wszystkim parafianom i gościom przebywającym w naszej parafii życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Szkaplerznej na najbliższy tydzień

Scroll to Top