Ogłoszenia parafialne

XXXIII Niedziela Zwykła

19.11.2023 r.

 

 1. Msze święte dzisiaj o 7.00, 9.00, 11.00 i 15.00, Na Granicach 8.00. Przeżywamy Światowy Dzień Ubogiego oraz Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. PO Caritas rozprowadza chlebki w cenie 10 zł. Zebrane ofiary będą przeznaczone na pomoc ubogim. Te chlebki są symbolem naszej miłości, wrażliwości oraz pomocy i wsparcia dla potrzebujących.
 1. Dziękujemy PO Caritas za posługę wobec potrzebujących z naszej parafii. Jednocześnie zapraszamy do współpracy i zaangażowania się w działalność tej grupy parafialnej.
 2. W tygodniu:
 • Msze św. o godz. 6.30 i 17.00. Zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 16.30. Koronkę do Bożego Miłosierdzia ofiarujemy w intencji młodzieży, która ciągle poszukuje wiary i miejsca w kościele.
 • środa – Nowenna do MB Szkaplerznej z odczytaniem próśb zapisanych na kartkach. Naszą modlitwę ofiarujemy w int. Pana Organisty, chóru Małopolanie z ok. św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, chórów, scholi.
 • piątek – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 1. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt oddania się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa/można zyskać odpust zupełny/.Jest to patronalne święto Akcji Katolickiej i Liturgicznej Służby Ołtarza. Wszystkim ministrantom, DSM, lektorom składamy podziękowanie za czynne włączanie się w liturgię, prosimy, aby nadal gorliwie pełnili posługę przy ołtarzu. Przypada także Światowy Dzień Młodzieży.
 2. Z prasy katolickiej jest Gość Niedzielny, Niedziela, dla dzieci: Promyczek Dobra i Mały Gość Niedzielny.
 3. Spotkania:
 • środa – godz. 15.00 – PO Caritas
 • sobota – godz. 9.00 – DSM
 1. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowe za śp. ++ Janina Kurzawa, Adam Piotrowski; Józef Podolski. Dobry Jezu…
Scroll to Top