Ogłoszenia parafialne

O g ł o s z e n i a

II Niedziela Adwentu – 10.12. 2023 r.

 

 1. II Niedziela Adwentu. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 11.00, popołudniu o 15.00 na Granicach 8.00. Modlimy się za Kościół na Wschodzie, składka do puszek przeznaczona jest na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
 2. Dzisiaj można nabyć świece na wigilijny stół w cenie od 10 zł. mała i od 25 zł. duża. Jest to Świąteczne Dzieło Pomocy Dzieciom.
 1. Msza św. roratnie w dni powszednie o godz. 6.45, w sobotę o godz. 7.30. Od godz. 6.25 śpiewane są Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Zapraszamy na roraty dorosłych, młodzież, a szczególnie dzieci z lampionami.
 1. W tygodniu:
 • Środanowenna do MB Szkaplerznej z odczytaniem próśb i podziękowań. W tym dniu modlimy się za ofiary stanu wojennego. Wspominamy św. Łucję męczennicę.
 • Sobota – rozpoczniemy nowennę do Dzieciatka Jezus.
 1. W przyszła niedzielę młodzież rozprowadzać będzie stroiki. Ofiary przeznaczone są na planowaną oazę dzieci i młodzieży z naszej parafii w przyszłym roku. Prosimy o wsparcie tego dobrego dzieła
 1. Jest nowy Gość Niedzielny, Niedziela. Zachęcamy także do lektury „Historia Kościoła”
 1. Miło nam poinformować, że w sobotę zostało pobłogosławionych ośmiu nowych lektorów. Chłopcom życzymy radości z przekazywania Słowa Bożego, rodzicom dziękujemy za wsparcie i pomoc.
 1. Dziękujemy za ostatnią składkę na ogrzewanie naszego kościoła i ofiary na utrzymanie kościoła w kopertach i prosimy te rodziny, które tego jeszcze nie uczyniły o wywiązanie się z tego obowiązku. Bóg zapłać za ofiarność!
 1. Prosimy rodziców klas VI – ych o przygotowanie tegorocznej szopki oraz kościoła do Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie organizacyjne w środę po Mszy św. wieczornej.
 1. W przyszłą sobotę wyjazd do chorych od godz. 10.00. Prosimy, by zgłaszać dodatkowych chorych czy osoby starsze w zakrystii czy kancelarii.
 1. Spotkania:
 • Sobota – DSM – po roratach.

 

 

Scroll to Top