św. Szczepana

Świętego Szczepana, Pierwszego Męczennika.

26.12.2023 r.

  1. Msze św. o godz. 7.00; 8.00 Granice, 9.00, 11.00 i popołudniu o 15.00. na Mszy św. o godz. 11.00 rozesłanie Kolędników Misyjnych. Dzieci zagoszczą w naszych domach dzisiaj popołudniu. Przyjmijmy je życzliwie.
  2. Niedziela – Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa – dzień jubileuszy małżeńskich. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 15.00. KGR8.00 Na Mszy św. o godz. 11.00 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Po każdej Mszy zaśpiewamy Te Deum, dziękując za cały Stary Rok.
  3. Poniedziałek – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Pokój. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00.
  1. Składamy podziękowanie za przygotowanie naszego kościoła do Uroczystości Bożego Narodzenia rodzicom dzieci klasy VI, Paniom i Radzie Duszpasterskiej dziękujemy za przygotowanie dekoracji. Wyrażamy wdzięczność LSO, DSM, młodzieży, Chórowi „Małopolanie”, Panu Kościelnemu, Panu Organiście, Paniom z Caritasu. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom uczestniczącym w roratach. Państwu Ciszczonikom za ofiarowanie choinek do kościoła oraz p. Stanisławowi i Magdalenie Zielińskim za choinki do Kaplicy na Granicach. Panu Sławomirowi Skrobotowi za przywiezienie choinek do kościoła. Panu Zbigniewowi Pyzikowi za odśnieżanie placu kościelnego. Braciom Kapłanom za posługę i otwarte serce dla drugiego człowieka. Wam Wszystkim Drodzy Parafianie i Goście za świadectwo wiary, przywiązanie do Kościoła i Tradycji.
  1. Od czwartku pragniemy rozpocząć wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Przygotujmy krzyż świece, wodę świeconą, Pismo św. Kapłan nawiedzający nasze domy niesie Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. W miarę możliwości zgromadźmy się całymi rodzinami, niech będzie to czas modlitwy jak również rozmowy duszpasterskiej.

Zdrowych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

 

 

Scroll to Top