Ogłoszenia

Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

31.12.2023 r.

 

 1. Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Msze św. o godz. 7.00; 8.00 Granice, 9.00, 11.00 i popołudniu o 15.00. Dzień jubileuszy małżeńskich, na Mszy św. o godz. 11.00 małżonkowie odnowią swoje przyrzeczenia małżeńskie. Po każdej Mszy św. odśpiewamy uroczyste Te Deum, dziękując za Stary Rok.
 1. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 15.00. Na Granicach o godz. 8.00. Jest to dzień szczególnej modlitwy o pokój.
 2. W sobotę – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. o godz. 7.00; KGR 8.00, 9.00, 11.00 i 15.00. Po Mszach świętych poświęcenie złota, kadzidła i kredy, którą wypisujemy na drzwiach naszych domów obecny rok i błogosławieństwo naszych domów – CHRISTUS MANSIONEM BENEDICAT. Jest to dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i Misyjny Dzień Dziecka. Składka przeznaczona jest na cele misyjne. Na Mszy św. o godz. 11.00 zakończenie Kolędy Misyjnej Dzieci. Dziękujemy dzieciom, które podjęły trud kolędowania. Wszystkim za ofiary na misje, które wyniosły 10481 zł. Jest to I sobota stycznia. Caritas rozprowadzać będzie kredę w cenie od 5 zł.
 3. Przyszła niedziela – Niedziela Chrztu Pańskiego. Kończy okres Bożego Narodzenia, który w tradycji potrwa jeszcze do 2 lutego. Zmiana tajemnic różańcowych po prymarii. Schola „Radosnych serc” zaprasza na koncert kolęd o godz. 10.00.
 4. Ośrodek Kultury i Biblioteki w Moszczenicy, Koło Gospodyń Wiejskich w Staszkówce i chór Dominanta zapraszają na Koncert Noworoczny 7 stycznia (niedziela) o godz. 16.00, sala gimnastyczna w Staszkówce. W programie jasełka, występ grupy wokalnej z Moszczenicy, koncert kolęd w wykonaniu chóru Dominanta. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.
 5. W tygodniu:
 • Środa  – nowenna do MB Szkaplerznej
 • I czwartek – dzień modlitwy modlimy o powołania kapłańskie i zakonne.
 • I piątek – czcimy Najśw. Serce Jezusa. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy. Wyjazd do chorych od godz. 9.00.
 1. SPOWIEDŹ:
 • pół godziny przed Mszą poranną i wieczorną przez cały tydzień.
Scroll to Top