Ogłoszenia

Święto Chrztu Pańskiego

07.01.2024 r.

 

  1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00; 8.00KGR; 9.00; 11.00 i 15.00. Wspominając chrzest Pana Jezusa, dziękujemy za nasz chrzest, przez który staliśmy się dziećmi Boga i Kościoła. Pamiętajmy w modlitwach o naszych rodzicach, chrzestnych i wszystkich tych dzięki którym wzrastaliśmy w wierze. Dzisiaj kończy się okres Narodzenia Pańskiego.
  1. W tygodniu:
  • Msze św. 6.30 i 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30.
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej
  1. Spotkania:
  • środa – Caritas o godz. 15.30
  • sobota – godz. 9.00 – DSM.
  1. W następną niedzielę Msza św. dla dzieci o godz. 11.00. W jej przeżywaniu pomoże Zespół „Muszki”. Zapraszamy 10 minut przed Mszą św.
  1. Są nowe numery Gościa Niedzielnego, Niedzieli. Korzystajmy z licznych artykułów ubogacających naszą wiarę i moralność. Zachęcamy rodziców i dziadków zatroskanych o właściwe wychowanie swoich dzieci do zakupienia dla nich proponowanych przez wydawnictwo Promyczek miesięczników: „Mały Promyczek” adresowany do przedszkolaków a „Promyczek Dobra” dla uczniów szkoły podstawowej. Miesięczniki mają nowa szatę graficzną, z nowymi artykułami i większą ilością stron w cenie 10 zł. Kontakt dziecka z czasopismami rozwija jego wrażliwość i wyobraźnię oraz pomaga w rozwoju życia religijnego.
  1. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. Pogrzebowe za śp. Grażynę Haluch; Janusza Kurzawę; Stanisława Kucharczyka; Władysławę Makowiec, Annę Jędrusiak. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej. Dobry Jezu …
Scroll to Top