Ogłoszenia

II Niedziela Zwykła

14.01.2024 r.

  1. II Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 7.00; 8.00KGR; 9.00; 11.00 i 15.00. O godz. 11.00 Msza ze specjalnym kazaniem dla dzieci. Przed Mszą św. będzie śpiewał zespół „Muszki” 

2. W tygodniu Msze św.:

  • codziennie o godz. 6.30 i 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30.
  • środa – Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, by to nabożeństwo stało się pomocą w naszych codziennych sprawach, radościach i trudach. Dalej zachęcamy do wypisywania próśb i podziękowań na kartkach.

3. Od czwartku rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. W niedzielę i poniedziałek obchodzimy dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Dziadkach.

5. W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia dokonujemy rozliczeń podatkowych. Polskie prawo daje nam możliwość przekazania 1% naszego podatku na rzecz wybranej przez nas organizacji pożytku publicznego. Wielkość naszego podatku nie ulega zmianie – my jedynie decydujemy o jego przeznaczeniu. Zwracamy się z serdeczną prośbą i apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazania 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej.

  1. W przyszła niedzielę składka będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła i ubezpieczenie kościoła i budynków parafialnych. Dziękujemy za zrozumienie i ofiarność.
  2.  Dekanalne Spotkanie Młodzieży odbędzie się w naszym kościele w sobotę 20 stycznia o godz. 18.00. W programie: Liturgia Słowa Bożego, Adoracja Najświętszego Sakramentu, wspólne kolędowanie i integracja. Zapraszamy młodzież naszej parafii, klasy VII i VIII obowiązkowo. Spotkanie uświetni seminaryjny zespół „Bethesda”
  3. Dnia 19 stycznia od godz. 13.00 w Ośrodku Zdrowia w Moszczenicy odbędzie się kompleksowe badanie wzroku z możliwością zakupu okularów. Szczegółowe informacje w Ośrodku Zdrowia.
  1. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowe za ++ Daniela(F) Przepióra i Eugeniusz Stec

 

 

Scroll to Top