Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Zwykła

21 stycznia 2024 r.

 

 1. III Niedziela Zwykła. Msze św. o godz. 7.00; 8.00KGR; 9.00; 11.00 i 15.00. Dzisiejsza niedziela z woli Ojca św. Franciszka jest Niedzielą Słowa Bożego. Uświadamia ona nam jak ważne jest Słowo Boże w naszym życiu. Ma nas także zachęcić do czytania Pisma św. w naszych rodzinach. Zwróćmy na to uwagę, że w naszych rodzinach jest Biblia, ale mało ja czytamy dla wzbogacenia i umocnienia naszej wiary. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na ogrzewanie i ubezpieczenie naszego kościoła. Bóg zapłać za wsparcie i ofiarność.
 1. W tygodniu Msze św.:
 • codziennie o godz. 6.30 i 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30
 • środa – Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej. Zachęcamy do wypisywania próśb i podziękowań na kartkach.
 • czwartekkończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 • piątek – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św.

         Z sakramentu pokuty możemy korzystać przed Mszą św.

 1. Jest nowy Gość Niedzielny, Niedziela, dla dzieci Promyczek Dobra i Mały Gość Niedzielny. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 1. Kalendarz liturgiczny:
 • środa – św. Franciszka Salezego, bpa i dok. Kośc.
 • czwartek – nawrócenie św. Pawła, Apostoła.
 • piątek – św. Tymoteusza i Tytusa, bpów.
 1. Dyrekcja, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Moszczenicy oraz szkolny zespół „Na Cztery” serdecznie zapraszają na spotkanie z kolędą i pastorałką. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 stycznia o godz. 16.00 w Sali gimnastycznej byłego budynku gimnazjum w Moszczenicy. Po kolędowaniu czas integracji przy muzyce ludowej i ciastku. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej szkoły.
 1. Wczoraj w Dekanalnym spotkaniu młodzieży uczestniczyli młodzi ludzie z naszych parafii. Dziękujemy ks. Mariuszowi oraz Grupie Apostolskiej i animatorom za przygotowanie tego spotkania.
 1. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowe za śp. ++ Józefa(F) Krupa i Halina Smoleń. Informacje w tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej. Dobry Jezu …

 

 

 

 

Scroll to Top