Ogłoszenia

V Niedziela Zwykła

04.02.2024 r.

 

 1. V Niedziela Zwykła Msze św. o godz. 7.00; 8.00 KGR; 9.00; 11.00 i 15.00. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Przyszła niedziela – 11 lutego jest Światowym Dniem Chorego. Naszym modlitwom i wstawiennictwu Matki Bożej z Lourdes polecamy wszystkich starszych, samotnych, chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują. Na Mszy św. o godz. 11.00 uroczyste wprowadzenie relikwii św. Rity.
 3. W tygodniu:
 • Msze św. – codziennie o godz. 6.30 i 17.00. Od godz. 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Kościół udziela odpustu zupełnego wiernemu, który adoruje Najświętszy Sakrament, przynajmniej pół godziny.
 • Środa – Nowenna do MB Szkaplerznej wraz z odczytaniem intencji wypisanych na kartkach.
                                                     Nabożeństwo 40 – godzinne będzie od 11.02 – 13.02. 2024 r.
 
Program na najbliższą niedzielę:
 •  po Prymarii – matki i ojcowie
 •  10.00 – 10.45 – młodzież szkół średnich i kandydaci do bierzmowania.
 • Po sumie – dzieci i rodzice klas I – VII
 • 13.00 – 14.00 – Caritas
 • 14.00 – 14.30 – prywatna adoracja
 • 14.30 – Nieszpory Eucharystyczne i Msza św.
 1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzielę. Dla dzieci Mały Gość Niedzielny i prasa misyjna.
 2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. Pragniemy podziękować wszystkim rodzinom za czas wspólnej modlitwy, rozmowy, dziękujemy za wszystkie spostrzeżenia i sugestie dotyczące parafii i duszpasterstwa. Dziękujemy za miłą atmosferę i ofiary złożone. Niech Bóg błogosławi wszystkim a Matka Boża Szkaplerza wyprasza potrzebne łaski.
 3. Dziękujemy rodzicom klas VI za uporządkowanie i posprzątanie szopki i choinek. Niech Matka Boża wyprasza błogosławieństwo dla Waszych rodzin i mądre wychowanie dzieci.
 4. Spotkanie PO Caritas w środę o godz. 15.30.
 5. 8 lutego(czwartek) o godz. 19.00 w parafii św. Jadwigi Królowej w Gorlicach odbędzie się spotkanie zapoznawcze z formacją Wojowników Maryi. Zaproszeni są mężczyźni, którzy pragną zadbać o siebie i swoje rodziny.
 6. Grupa Apostolska w Zagórzanach zaprasza młodzież na „Walentynki z Jezusem”. W programie świadectwo członków Wspólnoty Cenacolo, uwielbienie, walentynka dla Jezusa i zabawa taneczna. Spotkanie będzie w sobotę 10 lutego o godz. 18.00 kościół w Zagórzanach
 7. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. pogrzebowe za śp. ++ Jerzy Brach, Maria Brach, Henryk Gajda

 

Scroll to Top