Ogłoszenia parafialne

I Niedziela Wielkiego Postu

18.02.2024

 

 1. I Niedziela Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 7.00; 8.00KGR, 9.00; 11.00, popołudniu o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, po nich Msza św. W Polsce za pobożny udział w Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy do udziału w tym nabożeństwie. Dzisiaj składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
 1. Przyszła niedziela jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Składka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad gentes.
 1. W tygodniu:
 • Msze św. o godz. 6.30 i 17.00
 • Od godz. 16.30 adoracja Najśw. Sakramentu
 • środaNowenna do MB Szkaplerznej – modlitwą obejmiemy całą parafię prosząc o dobrze przeżyty Wielki Post.
 1. Nabożeństwa Wielkiego Postu:
 • Droga Krzyżowa – piątek

godz.   7.00 – dla wszystkich

16.30 – dla dzieci.

19.00 – nabożeństwo Drogi Krzyżowej z MB Szkaplerzną i św. Ritą. W programie: rozważania Drogi Krzyżowej, odczytanie intencji, poświęcenie róż, błogosławieństwo relikwiami św. Rity. Intencje można składać na facebooku: drogi krzyżowe ze św. Ritą, na stronie parafialnej i w skrzynce intencji w kościele. Zapraszamy młodzież, Grupę Apostolską oraz obowiązkowo VII i VIII klasy.

 • Gorzkie Żale – Niedziela – godz. 15.00.
 1. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie kościoła.
 1. Gość Niedzielny, Niedziela proponują wiele ciekawych artykułów związanych z Wielkim Postem i sprawami bieżącymi Kościoła powszechnego i w Polsce. Dla dzieci jest nowy Mały Gość Niedzielny
 1. Poza parafią zostaną odprawione Msze św. za śp. Maria Niemiec, Zofia Dudek, Stanisława(F) Kutaś, Władysława(F) Makowiec, Anna Dobek, Maria Jamro, Maria Brach, Zofia Jędrusiak. Dobry Jezu …
Scroll to Top